Kilo alma yolları?

Kilo almak istiyorum ama spor yaparak değil çünkü şu ara zamanım yok ve zaten sakatlık geçirdim bir süre spor yok nasıl kılo alabilirim?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki, öğün sayını arttırman gerekiyor. Günde 2 öğün yiyorsan mesela 4-5 öğün olacak şekilde devamlı yiyerek hızlı kilo alabilirsin ama cidden gerekli alman?

0|0
    0|0
    • 1.5 yılda 6 kilo aldım sporu bırakınca düşmeye başladı kilom biraz almak istiyorum

• sonuç olarak o da 20 yaşına girince aynı kiyafetleri giymeye devam edecek yani

• Muhtemelen benim iki katim olur 😂

En İyi Kız Görüşü

• gece uyumadan yemek ye

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Nabıcan kilo alıp boşver. ama illede alcam dıyosan akşamları baklava tarzı tatlı ye tabı ondan önce kaju fındık fıstık kuruyemiş ne bulursan beyaz ekmeği cok ye akşamda makarna falan mayonezle mayonez zaten sırf yağ mayonezı cok tüketirsen kılo almana baya yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan sadece yağ alırsın ve mutlu olmazsın. Karbonhidrat tozu kullanabilirsin bolca kuruyemiş tüket kalorileri yüksek şekerli ürünler ve un mamülleri.

0|0
    0|0
    • Olsun ya yağ olsun

• Ne yapacaksın yağı ya :) Neyse kardeşim dediklerimi yaparak öküz gibi kilo alırsın ama kilo alamama problemin varsa endokrolojiye gidip tiroid testi yaptır.

• Sakatlikin gecmesini bekle ve gectigi zaman kilon carpi 2.2 cikan sonucla 20 yi carp gunluk alman gereken kalori cikacak ayda 1 kilo almak icin ornegin kilon 70 ise 70.2.2 = 154 pound 154.20 =3080 bu sekilde

0|0
    0|0
  • yatmadan yemek ye :D

0|0
    0|0
  • o zmn karbonhıdrat ve proteıne yuklen pılav makarna tavuk et süt yumurta balık gbbı

0|0
    0|0
  • yaktığın kaloriden fazlasını alacaksın bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • akşam 2 kez yemek ye

0|0
    0|0
  • Şeker ve hamur aban gece :D

0|0
    0|0
  • Doktora git bence. bir arkadasim doktora giderek karbonhidrat ilaci alarak 5 6 kg aldi

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yatmadan ye

0|0
    0|1
  • Karbonhidrat bol bol makarna börek tatli

0|0
    0|0