Cildim çok kuru ve sürekli çatlıyor ve soyulmalar oluyor hangi cilt ürününü kullanmalıyım?

Cildim çok kuru ve sürekli çatlıyor ve soyulmalar oluyor hangi cilt ürününü kullanmalıyım?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• neutrogena ( doğru yazmısımdır inş. ) bu ürün çok çok iyi benim acayip kuru cildim var ne denediysem olmadı ama bu ürün gerçekten işe yaradı tavsiye ederim. birde duş alırken çok sıcak suyla alma çok kurutuyor ve duş jeli yerine yağlı sabunlar kullan ( zeytinyaglı gibi ) çünkü jus jelleri kimyasal ve iyice kurutuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ellerini çok sabunlama ve elleri e bol bol Bephanten ve Elidel krem sür. Aynı sorun bende de var ama ben bephanten kullandığım için sıkıntı olmuyor. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Saf aloe vera jeli tak başına yeter.

0|0
    0|0
  • Effaclar'ın ürünleri cok kaliteli tavsiye ederim, Effaclarla anlasmasi olan bir eczaneye veya kozmetik magazasina gidip cildine uygun olani isteyebilirsin :) ben 3 senedir kullaniyorum sahsen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• EUMOVATİ YA DA ADVANTAN ECZANE İLACLARI

1|0
    0|0
    • ama bunlar yağlı ciltler için su bazlı ürünlermiş?

• yağsız bi nemlendirici alıp sürmelisin

1|0
    0|0
    • hangi marka? pek anlamıyorum da. önerebilir misiniz?

• valla birsürü marka var eczaneden yada kozmetikçilerden kendi parana uygun bişey alabilirsin ama özellikle eczacılar sana yardımcı olur diye düşünüyorum çünkü kozmetikçiler pahalı ürünü kakalıyor hep

• Bebek yağı sür, geçer. Bende de oluyor bazen, bebiş yağı sürüyorum yumuşacık oluyorum.

1|0
    0|0
  • banyodan sonra vucüt yağları kullan havlu ile kurulanmadan önce veya bebekyağıda olur...vu cildine iyi gelir.. ellerin içinde gece yatmadan önce zeytin yağı ve limon sürüp yat tabi eldiven falan giy .. sabah yumuşacık olur.. =)

0|0
    0|0
    • yüzüm ama...

• ben nemlendirici olarak sebametin bebek yüz nemlendiricisini kullanıyorum 3-4 yıldır..önceden kışın yüzüm çok kurur ve gerilirdi bu ürün hem nemlendiriyor hemde fazla kimyasal madde barındırmıyor..

Yükleniyor...