Euroleague mi acunun turnuvası mı daha önemli?

Euroleague mi acunun turnuvası mı daha önemli?

Bunu herkez tartışır hangisi daha önemli değer olarak

Güncellemeler:
Bunu bir açıklığa kavuşturalım fenerbahçeli taraftarlar euroleague diyor galatasaray taraftarı acunun turnuvası diyor yani hepsi değil galatasaray taraftarı dediysem hepsini katmıyorum asla bir çoğu öyle diyor diyelim.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• acunun turnuvas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eurolig tabi ki

0|0
    0|0
    • Keşke beşiktaş da olsa euroleague te bir ara vardı çok iyi performans sergiledi

• 4 kupalı sezon sonrası tüpçü paraları çekmese basari gelecekti maalesef parayı çekince , şampiyon takımı hocasıyla beraber gs yağmaladı

• Haklısın bir kişi yüzünden koca camia çekiyor cezasını ama 2-3 transferlerle başarılı olursunuz

• Acunun turnuvası ne abi ya adam yerinemi koyuyonuz o turnuvayı çocuk kandırıyor adam resmen. Euroleage'yı tüm avrupa izliyor dünya devleri yarışıyor.

0|1
    0|0
    • Basketbol bence bütün spor dallarından güzel ama galatasaraylılar acunun turnuvası diyor fenerliler euroleague diyor bu arada
      Az önce gizliyi neden çünkü o galatasaraylı dedin

• galatasaraylılar euroleagede olmadıkları için önemsizmiş gibi göstermeye çalışıyorlar ve tabi şuanda Fener tüm avrupa devlerini yer mekan farketmeden ezdiği için kupayın en büyük adayı olduğu için bu onların canını daha çok yakıyor.

• İkisi farklı spor dallarında farklı statülerde bulunuyor karşılaştırılması bile çok zor Fenerbahçeli olduğum için demiyorum ama Euroleague ile basit fantazi olsun diye düzenlenmiş turnuvayı kıyaslamak hiç de mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • Çok net euroleage tartışmasız konu kilit yani

0|1
    0|0
  • Kıyaslama yanlış ama tabi ki euroleague

0|1
    0|0
  • Acunun turnuvası eğlence tabiki eurolig

0|0
    0|0
    • Nasıl eğlence anlamadım Herkes gerçek gibi destekliyor ama

• O ses Türkiye izlemenle arasında bir fark yok

• Acunun turnuvası diyorlar 2 kişi 1 kişi umrumda değil diyor 4 kişide euroleague diyor keşke anket yapsaydım

• Tabıkı euroleague çatır çatır Fenerbahçe nin kızılyıldızı ezişi

0|0
    0|0
  • acunun turnuvasını zikym

0|1
    0|0
    • Neden?

• 😊😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...