Giyim tarzını begenmediginiz biriyle cıkar mısınız?

Giyim tarzını begenmediginiz biriyle cıkar mısınız?

Özellikle kızlar size soruyorum... Kıyafetleri size cok itici geliyor ama kendisini begeniyorsunuz.

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle nefes alabilmeli ! Gerisi formalite

(seviyem yine düştü)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• I ıh olmaz ambalaj iyi olacak doğru oturup yine doğru konuşalım kıçı başı yaymaya lüzum yok :)

0|0
    0|0
  • zamanla değişecek bir şey bunlar dert olmaz

1|0
    0|0
  • çıkmam ben giyinmeyi seven biriyim güzel de giyinirim yanımda olcak kişi tarzıma uymuyosa çıkmam sevgili olmam

0|0
    1|0
  • kıyafetler kişiliği yansıtır, bu yüzden ister istemez kıyafetlere aldanırız, ama kavramları karştırmamak gerek, bir ilişkide kıyafet görünüm şu bu çok sonra gelir önce kalbin ısınması tabi seksüel yönü de var, beğenmediğin biriyle başka nedenlerden birlikte olma tabi.. aslolan her zaman için sevgidir ve sekstir :)

0|0
    0|0
  • ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok . ne elbiseler gördüm içinde insan yok ;) . boşver elbisesini sen içindekine bak ;)

1|0
    0|0
  • Nice insanlar gördüm üstünde elbise yok ,nice elbiseler gördüm içinde insan yok

Hz. Mevlana'dan

Sen sen ol insanları tanımadan yorumlama ayıp her insanın Allah katında bir degeri vardır .Tabi taktir senin:)

1|0
    0|0
  • Elbisesi super olanla cikmam ama kalbi super olana kalbimi veririm.

0|0
    0|0
  • Kıyafete göre adam seçmiyorum

hem ben bakmam pek kıyafetine sadece fazla açık giyiniyorsa samimiyet kurmam oda ayrı bir konu

0|0
    0|0
  • Boşver. İçinde iticilik kaldıysa çıkma... Birgün gelir kafana dank eder...

0|0
    0|0
  • No way tabii ki!

0|0
    0|0
  • hayrr aslaa gıyım tarzıda en az kızın guzellıgı kadr önemlıdır

0|0
    0|0
  • Yalan dünya dizisindeki eylemden bahsediyorsun sanırım. Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • uyaririm , yapmiyor mu yine uyaririm hala mi düzelmedi tekmeyi basarim.

0|0
    0|0
  • çıkmam gerçekten çok itici olabiliyor, ama karakteri iyiyse düzeltiriz :D

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu ne lan? derim.

0|0
    2|0
  • giyim tarzı gözüme çok batcak bir tipse zaten hoşlanmam ki ben ondan

0|0
    0|0
  • ben cıkmam ama ilk baktıgım ayakkabılarıdır takıntım galiba hani marka falan degil modeli güzelmi kendine yakısmısmı ayakkabası ıyıyse giyimide iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Kıyafetle çıkmıyorum ki, kıyafete bakıyım...

Elbette o na bakarım...

0|0
    0|0
  • tek sorun giyim tarzıysa ben el atarım o işe :)

0|0
    0|0
  • ben bi insaneden hoşlanırsam bütünüyle hoşlanırm zaten giym tarzını beğenmemşsem hoşlanmamşmdır baştn elenmiştr benm için

0|0
    0|0
    • :)) evet. Boşlukta yanlız kalmamak için beğenmiş gibi yapıp, kendini kandırıyor soran arkadaş...

• tamam iste bende öyle düsünüyordum simdi noldu :)) yakısıklı ama igrenc seyler giyms dolanyr :D

• e napaym tipim değil derim ben :D giyimde biraz karakteri yansıtır uymuyosak istediği kadr yakışıklı olsun :DD

• öyle palamboşta giymesin :D ama o kadarda önemli değil sevelim birbirimizi değişiklk yapar elbet :D

0|1
    0|0
  • Giyim tarzı ruh halini yansıtır, en baştan tercihim olmaz yeminnen. Atara satara gerek yok:D

0|1
    1|0
    • degil mii o zaman o cok yaslı biri :D

• Cik olmaz.

0|0
    0|0
  • Giyme bunları derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...