Salon Turnuvasında Fenerbahçe'ye Efsane Diye Alınan Futbolcular?

Salon Turnuvasında Efsane Diye Alınan Futbolcuların

Fenerbahçe'de Oynadıkları Maçlar ;

Celil Sağır : 9 Maç 0 Gol
Erhan Albayrak : 9 Maç 0 Gol
Recep Biler : 20 Maç
Burhan Sargın : 1 Maç 0 Gol

Efsanelere bak abi ya :D çıldırıyorum acun hıyarı Alexle çok iyi arkadaşız kankiyiz falan demesini biliyor getirememişmi Alexi şu turnuvaya. hay ben senin kalıbına acun zamanında A.2 takımıyla anteraman yapan oyuncuları efsane diye millete kakalıyor.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı oyuncu yasak yattara ve balic Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı oldular öyle olmasa nouma yı da Beşiktaş a alırdı

0|0
    0|0
    • Yasağı kim koymuş usta acunun kendi kafasına göre yaptığı turnuva ne TFF karışıyor nede fifa ya güzel fikirde adil olunmasını isterdim Fenerde cidden efsane diye bir serhat var başka yok mesela bizim kaleci kim abi tanımıyorum ben nezaman gelmiş nezaman oynamışi beni geçtim babamda tanımıyor.

• Recep biler Fenerbahçe de yedek kaleciydi zaten sonra gençlerbirliğine gitti son dönemlerde gençlerbirliğinde idi
      En iyi kadro Trabzon da genç ve çoğu futbolu yeni bıraktı
      Bende kerem ve murat erdoğan ın Galatasaray da oynadığını turnuva sayesinde öğrendim Papen mustafa yerine de arif olabilir di rüştü, sergen, bülent korkmaz gibi isimler çağırabilirdi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bize de Baki Mercimek i almış yapacak birşey yok Beşiktaşta olmasa tadı olmazdı gs tüm maçları kazanacaktı

0|0
    0|0
  • Alex hala futbol oynuyor.

Ayrıca takımları toplamak öyle kolay değil.

0|0
    0|0
    • Topladını toplamış ama baksana galatasarayın uefa kadrosunu toplamış beşiktaşada 2-3 tane efsane eklemiş Fenerde kim var bir serhat akın var ceyhunu efsaneden saymıyorum maalın tekiydi hala maal

• Reklam yapıyor işte

0|0
    0|0
    • Zaten bende daha önemli olan euroleague maçımızı izledim acunun ya ya bide Fenerliyim diye geçiniyor insan düşmanına bunu yapmaz.

• Haklısın erhan albayrak ın fenerde oynadığını bile bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Hahhaha süper tespit:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...