Jan Veselyi konuşalım biraz burada mısınız Fenerbahçeliler?

Vesely gittikçe mükemmelleşiyor yapmadığı şey kalmadı üçlük atmaya da başladı:( seneye gider mi sizce?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Nba gidecek diye korkmaya başladım ama gitmez sanırım Fenerde kalmak istiyor kafasında NBA gibi bir düşünce yok ligde ve avrupada hakem farkı işte ligde Fener nasıl avrupada nasıl. ligden hep Feneri durdurmaya çalışıyorlar avrupada hakemler adil ve sonuçlar ortada.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın efesi şampiyon yapmaya çalışıyorlar burada hakemler rezalet. Titriyorlar korkuyolar Fenerbahçeden:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçeli degilim ama basket takimini ve vesely'i izlemek zevk. Bu sefer isi iyice abartti gercekten :)) Seneye durmasi cok zor. Nba yolu görünüyor simdiden

1|0
    0|0
    • Bence kalma ihtimali de var. Taraftarların onu ne kadar sevdiğini biliyor hissettiriyoruz bunu ona ve nbade oynadı yani hevesini almış olmasını umuyorum :( avrupada kalırsa kendini daha fazla geliştirir bir sene daha kalır gibi geliyor

• Valla benim de tum istegim bu yönde. Umarım haklı çıkarsın ve biz de bir sene daha zevkle izleriz vesely airlines'ı :))

• Umarım öyle olur:))

• basketbolla ilgim yok futbola gel

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe ruhunu yansıtıyor

1|0
    0|0
  • Vesely seneye kimse tutamaz Nba gidicektir çunkü burada bizden aldığının en az 2-3 katı parayı orada alacaktır ve adam genç daha ve piyasası sağlam

https://www.youtube.com/watch?v=7KGG6aQicuY

0|0
    0|0
    • Ben 1 sene daha kalacağını düşünüyorum yani öyle umuyorum :(

• o kim ya :)

0|0
    0|0
  • Yedirmezler Vesely'i, deneye Nba'de maalesef. Obradovic bu takimda oldukca yeni bir Vesely daha gelir. Bjelica gidince takim bitti demistim, Datome'ye bakar misin neler yapiyor:)

0|0
    0|0
    • Evet bjelica gidince çok üzülmüş koç röportajında bahsetmiş. Vesely çok özel oyuncu onun gibisi zor bulunur ama dediğin gibi obradovic olduğu sürece güvenim tam takıma datome de efsane olacak:)

• Kesinlikle hocama güveniyorum o kupayı bize kazandırmadan gitmez:)

• Umarim :))

• daha iyisi gelir.

0|0
    0|0
  • Cincona alacağız onu

0|1
    0|0
    • HAAHAHAHAAHAHA GÜLDÜRDÜNÜZ YA AKŞAM AKŞAM TEŞEKKÜR EDERİM

Kızlar Ne Diyor 1

• Dün maçta yaptığı bloklar çok güzeldi. Seneye takımdan gitmez bence.

1|0
    0|0
    • Bence de 1 sene daha kalır ve izleriz :)

Yükleniyor...