Güzel kız yakışıklı erkek birlikteliği hakkında?

elim yüzüm düzgün arkdaşlarım da güzel kızsın der sevgilim de dünya tatlısı diyenler bi uzaklaşın sizden bahsetmiyorum bildiğin bi bakanın bidaha bakcağı seviyede güzelliğe sahip kadınla yine aynı özellikleri barından karizmatik erkek birlikteliğinden bahsediyorum. bi nevi masalllardaki gibi. hani eleştircek bir şey arıyorsun ama bulamıyorsun bu kadar mükemmellik beni rahatsız ediyor siz ne düşünürsünüz?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• iki mükemmel insan bi arada olamaz mükemmel kadın ilk teklifi kabul etmez mükemmel erkek 2. teklifi yapmaz yani dediğin gibi siz mükemmel falan değilsiniz yola devam

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Etmez.

2|2
    0|0
  • Yakında ayrılırlar, emin ol..

Ya güzel olan kadın, gider bir kıtıpiyoz bulur.

Ya da yakışıklı olan gider, tencere popolu bir kezban bulur..

Kusursuzluk can sıkar bazen..

O arada şehvet çıkar gelir.

Ya da, şehvet ile kusursuzluk pek birbirine selam vermez diyeyim...

Sadece nasılsın-iyiyim sen nasılsın; hepsi o kadar..

O arada, tam formunda bir çift göğüsün veremediği şeyi, bir çift inek memesinden hallice göğüs verir. Gider satarsın bir çift memeye her şeyi..

O arada, bir çift anlamlı gözün veremediğini, ''ağzını yüzünü s...'' dermiş gibi bakan bir çift pis bakan göz verir.. Gider satarsın, bir çift martı şekilli kaşın çatıklığına her şeyi..

Kusursuzluk yenilir..

Tavanları seyrettirir adama-kadına yatakta.

İnsanoğlu .öttür, bildiğin .öt..

link

1|0
    0|0
  • onlardan banane ben yakışıklı biri değilim. mükemmelik aramıyorum huzuru arıyorum cane.

1|0
    0|0
  • İnsanların kusurlarıyla güzel olduğunu ve kusurlarımızla insan olduğumuzu düşünüyorum.Mükemmelliyetçi , elitist insanlar hep kaybederler bu hep böyledir.Yada bir süre sonra kendilerini kandırırlar.

0|0
    0|0
  • Güzel çiftleri severim.

0|0
    0|0
  • Hani diye başlayan yere kadar bir şey anlamamıştım ama neden rahatsız etsin.

0|0
    0|0
  • kıvanç tatlıtuğ ve azra akın olmadı. ama david beckham ve victoria beckham oldu. 10 numara olur. rahatsız etmez ama.

1|0
    0|0
  • en güzeli benim olmalı ben onu bilirim :)) :))

0|0
    0|0
  • kıvanç tatlıtuğ ile azra akından bahsediyorsun . bence insan öyle bir çift görünce çok yakışıyorlar maşallah nazar değmez inşallah der ...güzelin sevdalısı çok olur bu da erkeklere benden bir tavsiye :)

0|0
    0|0
  • sitedeki herkesler böyle <3

0|0
    0|0
  • sen çok güzelsin ssdsdgdxcggccddc :-D .elizabet ve ben.

0|0
    0|0
  • bu kıskançlık oluyo

0|0
    0|0
  • bu kızada bu bebe yakışır derdim ben kıskanmazdım

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Gereksiz kıskançlık.

0|0
    0|0
  • kıvançla

azra

vs Brad

Angelina

Googleden incele bakalım

0|0
    0|0
  • Sadece filmlerde olan ilişkiler.

0|0
    0|0
  • Beni etmiyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kimisi işte bu kadar şanslı oluyor .ş

2|0
    0|0
  • Duygudan uzak, sosyal endişeden bir arada olan insanlar.

0|0
    0|0
  • Her çift birbirine yakışır onları yakıştıran kalplerinin birbiri için çarpmasıdır.

2|0
    0|0
  • kadar hoş bi cift tanıyorum ama hiç rahatsz etmedi cünkü kusurlarını biliorm hatta iiyiki beraberler bile deriz o cifte

0|0
    0|0
  • bunların arası kesin kötüdür ikiside birbirini çekemiyordur diye düşünüyorum. yada ikiside taş gibi ama bu kız bu çocuk için saçlarını süpürge eder fatma teyzeye döner 3yıl sonra diyorum

0|0
    0|0
  • Çirkin kral mıydı bi masala vardı hani çok güzel bir kız aşık oluyordu onu mu diyoruz nedir bilemdim ?

0|0
    0|0
    • güzel çirkin vardı beyb prens lanetlenip canavar olmuştu ama sonunda prenses öpünce tekrardan yakışıklı olduydu.

• bende ondan istiyorum :)

• Masallardan firlamis cinsten olan bir cift su yasima kadar cikmadi karsima.

0|1
    0|0
  • Hiç rahatsız etmez! Benim herifim her yerde fark edilir ve bu beni mutlu eder.

0|1
    0|0
Yükleniyor...