Saçlar postis, gözler lens, takma kirpik ve takma tırnak. Bunları kullanan kız itici midir sizce?

Bi kızdan hoslandınız en çokta saçlarını beğendiniz uuzun v.s ama sonra postiş olduğunu anladınız yada kirpikleri veya tırnakları gözlerindeki lens hepsi yapma ne düşünürdünüz iticimi gelirdi yoksa sizce olabilir yakışıosa yapsınmı dersiniz?

0|0
20|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben beğendiysem orjinali da bana aynı güzellikte gelir. Genelde böyleleri aşırı aksesuara ihtiyaç duymaz.

0|0
    0|0
  • iticidir tabii. Hiçbirşeyi orjinal değil :/ ayrıca birde gençler arasındaki cool davranışı varsa tamamdır. Yanına yaklaşılmaz.

0|0
    0|0
    • cool dvranış ne ya o nasıl oluo :D

• resimdeki benim ama kafama göre takılıp her istedğimi yapamıom öyle olsaydı burda soru cevap oynamaz gezmelerde olurdum :D

• gezersinde arada bir dur dersin. O arada da burada takılırsın :)

• yakışıyorsa yapsın da bana doğal güzellik daha güzel gelir sanki.

0|0
    0|0
    • yapınca yakışıo tabi bide çikarınca onları gör sen :D

• Herşey çakma ise kız nerede?

1|0
    0|0
  • postiş , takma tırnak ,ve lens önemli değil .ama kirpik çok abartılı olur .sevgilim yapsa neden yaptın demem .

0|0
    0|0
    • kirpik güzel duruyo bikeresinde unutmuşum denize gittim kuzen yanımda tabi bisürü insanda suda çırpınıom palan bi baltım suratımada bişi yapışmış kuzen bağrdı kız kirpiğin düştü die tabi herkes güldü ee bnde güldüm :D öyle işte bnce takarsa benim anımı anlat :D

• Ben cyberg'le geziyomuşum haberim yokmuş derdim:))

0|0
    0|0
  • Toplama bi hatundan hoşlanırmısınız diyorsun.

1|0
    0|0
  • bir kızın en güzel hazinesinin doğal hali olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Herşey takma kız nerde.

0|0
    0|0
  • İtici diyen arkadaslar yanimizdan boyle bi kiz gectiginde donup donup bakiyoruz ama

1|0
    0|0
  • evet iticidir.çünkü bu kızı hep bu halde görmeyecez heralde sevgili olursak.

1|0
    0|0
    • ee illaki yanında adriana duşa grio çıkıo bi bakıon bildiğin muzaffer :D

• Benim kara sularıma girmez zaten böyle bir tip. Ben metalci o pavyoncu -gibi... O.o'' huh!

0|0
    0|0
  • Postiş sıkıntı değile diğerleri gereksiz ama hoşlanmışsam önemli değil taksada olur takmasada...

0|0
    0|0
  • Teknoloji sağolsun derdik :)

0|0
    0|0
  • ne saçma iş ya takma yapma bilmem ne ee kız nerde

bunların orijinali zaten olmaz

0|0
    0|0
  • yokk kız aksıne kendını guzellestırmıs bnce ıyı the marmara da bı yemek olur

0|0
    0|0
  • yok ı ıh tabi itici.ben korsancılığa karşıyım sevemem öyle orjinal olmayan şeyleri:(

0|0
    0|0
  • bu kızda estetik de vardır bundan emin olabilirim

0|0
    0|0
  • yakışıyosa yapsın yoksa hiç denmesin.. lütfen

0|0
    0|0
  • postiş nedir arkadaş lens kesinlikle itici bu kız benden uzak dursun lütfen.

0|0
    0|0
    • tamam grnce öyle bi kız cin ali profilli çocuktan uzak dur hoşlanmıomuş sizden dicem :D

• çok itici geliyor tipik piyasa kadınları gibi.ama eğer saçlarında belli olmayacaksa ve düz kullanmayacaksa çıt çıt kaynak olabilir

0|0
    0|0
  • Doğallıktan çıktığı an iticilik başlar.Biz göğüs kası yerine balon takıyor muyuz :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar detay, o kadar itici. Her yerde bağırıyoruz bas bas doğallaşın diye!

0|0
    1|0
  • hadi saçları anladım da, lens+kiprik+tırnak neyin nesidir allah aşkına. göğüslerde slikondur.

0|0
    0|0
  • Anlamayacağım için problem olmazdı. Yanlız lens renkli olmasın.

0|0
    0|0
    • ne anlamıcan ya bi rüzgar çıksa kızın saçların aldında gizlenmiş eskiciyi grcen yada elini bi tutcak tırnagın biri farklı ren bide kısa :D anlamıcanmı

• hım senin problemi anladım ben sanırım da yazıları nasıl okuon sen ya yanında tercuman falan mı gezdirion :S

• Niye şaşırıyosun, bana göz kalemi markası söyle denildiğinde johan faber demiş bir adamım. Bunlar mı anormal geliyor sana ?

• kendisine yakıştırıyorsa yapsın

0|0
    0|0
    • :D yakıştrmazmı bide çıkardıktan sonra gör asında yakışıomu yakışmıomu sende kimsin lan diyip kaçıomuşsun :D

• yok niye çıkarsın olmaz :D

Kızlar Ne Diyor 20

• çok yapay onlar çıkınca nolacak ? insan özünü fazla değiştirmemeli bence gözlerine bakacaksın kendi rengi değil saçlarına bakacaksın kendi saçı değil tırnaklar kendi tırnağı değil kirpikleri kendi kirpiği değil ne biliyim ben çok itici bulurum

0|0
    0|0
  • Açıkçası hiç hoşlanmadığım şeylerden biri yani ne bileyim şahsen ben onlardan birini kullansam kendimi doğal hissetmem abi neyiz biz oyuncak bebek mi? En iyisi doğallık hem düşünsene adamla öyle saç,tırnak,kirpik falan geziyorsun e eve geldin çıkardığında adam demez mi neymiş lan bu diye? :D vallaha yazık adamlara ben olsam şoka girerdim lan :D

1|1
    0|0
  • bu kızın kendi bile takmadır bence :)

1|0
    0|0
  • Bi tatile gitmesi durumunda erkegin hayallerinin %90 suya dusurucek kendi de uzulecek.bu kadar zahmete gerek yok.

0|0
    0|0
  • e o zaman oglan yapay birisini seviyor kiza bir dokunsa kiprik sac mac ucar dusunsene ya

-gel opeyim seni

+dokunma bana !

0|0
    0|0
  • hertürlü itici hatta leş postiş kadar iğrenc bişii olamaz o sıcakta postiş kadın boyunları leş gibi yapay sacla ıslanan o kızlariğrencsinz

1|0
    0|0
  • Yahu kiza yakisiyorsa nesi itici Allah askina ya birakin. Bazilari da dogal olmak en iyisidir der ki yuzune baktiginda bakasin bile gelmiyor .

0|0
    1|0
  • lego gibi hatun

ben bundan bi sürü çeşit yaparım,hiç sıkılmam oh mis

0|0
    0|0
  • Iticidir, dogalik herzaman 10009000000 adim önden

0|0
    0|0
  • benim bir çok arkadaşım öyle.

0|0
    0|0
  • Ben kizim ve kizlar herzaman dogal olmali herseyi hafif olmali. Ne o oyle renkli lens sahte kiprik hepsi cok itici.

0|0
    0|0
  • neden doğal halim varken gereksiz şeyler kullanıyım ki kısaysa da kısa olsun saçlarım mesela ya da gözlerim kahverengi olsun sahte olmasındansa iyidir.

0|0
    0|0
  • İticidir. İnsanın kendine güveni olması lazım saçlar postiş olabilr ama fazlası abartı evlendiğinde adam bambaşka kızla tanışırr hiç gerek yok doğal olmak daha güzel :)

0|0
    0|0
    • :D düğün sonunda adam karısını aramaya çıkıomuş kadını tanıyamıomuş düşünsene :D

• kötü bi durumm. erkek için tabiii :D

• onları çıkart elde var sıfır

0|0
    0|0
  • Bir kız olarak bile bu kadar yapay kızlar itici gelir bana. Herkesin zaten doğal bi güzelliği vardır bunu neden maskelerler anlamam

0|0
    0|0
    • :) herkez güzel doğmuo be canım bazılarının harbiden ihtiyacı oluo

• Kimse çirkin değildir insan kendi kendini çirkinleştirir. Yüzümüzde çıkan sivilce allah vergisi değil mesela bizim hatamız bu da öyle

• Bence çok itici ama kirpiği seyrek olanlara takma kirpik çok uzun olmamak kaydıyla yakışıyor :)

0|0
    0|0
  • İTİCİ HEMDE COK İTİCİ

0|0
    0|0
  • hepsi aynı anda itici olur bence

0|0
    0|0
  • Ekşi den calmis bak bak ırıspı

0|0
    0|0
  • Çok fazla bunlar.

0|0
    0|0
    • bi ara hepsini denedim itraf ediom ama bndece haklısın fazla :9

• 1-2 tane bişey yapabilirsin. Ama hepsini birden yapma yani.

Yükleniyor...