Birey olduğumu anlasın istiyorum

sevgilim heran her konuyu onunla paylaşmamı istiyor. bütün düşüncelerimi onunla paylaşmalıyım hatta beraber karar almalıyız ben kendi başıma bi karar alınca kendini dış kapının mandalı hissediyormuş beyefendi ama kendisi kafasına göre takılıyor. kötü bişey yapmıyor ama en basitinden bi kursa falan yazılırken gidip yazılıyor bana hiç haber verme falan yok zaten önemli değil benim için ama ben yaparsam triplere giriyor. ne yapabilirim bu konuda acaba ? her adımı ona söylemekten bıktım

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım öncelikle şunu arkadaşına anlatmalı ve ilişkinize bir seviye getirmelisiniz. kişiler haddini aşmamalı. arkadaş sevgili yada karı koca olunca herşeye burnunu sokacaksın anlamına gelmez. bazı şeyler vardır ki kişi kendi karar vermeli. diğeri buna müdehale etmemeli. şu an evli değilsiniz. evliliğe doğru sınırlar daralır. ama tamamen kalmaz. şu an arkadaşsınız. senin hiç birşeyine karışamaz. karıştığı an ve sen buna izin verdiğin an iş laubalileşir cılkı çıkar. uzun süreli ilişkilerde ciddiyet gerekir. yani mesafe ayarı gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tür şeyler karşılıklı konuşularak aşılmaya çalışılır. Olmuyorsa olmuyordur. Sevmek tamam da saygı nerde.

0|0
    0|0
  • Parmagına yüzük takana kadar o dış kapının değil bahce kapısının mandalısır.çünkü sen elalemin kızısın.

Kısmen bazı şeyleri bilmesi gerekir bunu ona ögret

0|0
    0|0
  • Sende üzerine dus takip et sürekli

0|0
    0|0
  • eşinmi kendisi?

0|0
    0|0
    • Kimse kimsenin beyninin yetersiz olduğunu söyleme hakkına sahip değildir!

Zihinsel özürlü ü bu kız ?

Veya bir hastalığı mı var ?

• ben kız için demedim zaten karşıdakini kastettimD

• olur öyle panpa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bunu onunla konuşmalısın hiç konuştun mu ?

karşına al ve de ki sana değer veriyorum seviyorum ilişkimizle ilgili ya da ikimizi

ilgilendiren herhangi bir konuyla ilgili ortak karar almamız gerekiyorsa alırız ama ben bir insanım

ve bazı kararları kendim vermem gerekiyor sürekli senle karar veremem sen kendini dış kapının mandalı hissediyorum diyorsun ama asıl o olan benim bana hiç karar verme hakkı tanımıyorsun kendini benim yerime koy lütfen birde öyle düşün dedin mi hiç ?

0|0
    0|0
    • yok aslında herşeye o karar veriyor diye bişey yok. mesela ben o an bi karar alıyorum ve ona söyleme gereği duymuyorum yada unutuyorm diyelim bunu sonradan öğrenince triplere giriyor illa ilk o bilecek

bende insanım yani unutuyorum söyleme gereği duymuyorum yada

• peki konuştun mu ? bence bunu açık açık ona söyle

• ilişkilerin bitmesine yol açan en önemli problem birey olunduğunu unutmak çok zor bir durum ve karşıdakinin anlaması zor

0|0
    0|0
  • O sana haber vermiyorsa sende vermiceksin. Böyle şeyler karşılıklı olur. Alıp karşına konuşmalısın olmuyorsa vaktine yazık etme derim..

0|0
    0|0
  • sende onun her adımını takip et. karısılmayacak şeylerine karış her yaptigina laf söyle anlasın biraz neler çektirdiğini. azicik adamsa birakir zaten bu saçma hareketlerini.

0|0
    0|0
  • Çocuğun değilim sevgilinim ve bir beynim var de.

0|1
    0|0
Yükleniyor...