En yakın arkadaşınız sessiz sedasız çekip giderse ?

En yakın arkadaşınız sessiz sedasız çekip giderse,

sebep unsuru oluşturacak suçunuz olmadığını da biliyorsanız.

onun tercihi deyip yolunuza mı gidersiniz?

yoksa arkadaşınızla iletişime geçmenin yollarını mı arasınız.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 kere ulaşıp derdini anlamaya çalışırım.Oralı değilse bi daha yüzüne bakmam ki bakmıyorum da.

yaşadığım bi durumu anlatmışsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gitmeyi öğrenirse insan ne kadar geri gelse yada getirsen de gidecektir tekrardan.

Bir çocuğun yürümeyi öğrenmesi gibidir aslında bir daha emeklemez yürür durmadan.

1|0
    0|0
  • Sanırım en iyi arkadaşım Bilgisayar'ım, çekip (çöküp) giderse format atarım. tekrar eski haline döner... .)

1|0
    0|0
  • biraz dinlenmesini bekle bence. belki kendiyle bir sorunu vardır sanada yansıtmak istemiyordur.

0|0
    0|0
  • koyverdin gittin beni şarkısını dinlerim..

0|0
    0|0
  • gidebilir sorun değil

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• arkadaşlığınız derinliğine bağlı, çok şey paylaşmışsanız birbirinizin bugüne kadar en kötü anlarında yanında olabilmeyi başarabildiyseniz ne olursa olsun iletişime geçmeye çalış. sana ne cevap verirse versin bunu böyle bırakırsan senin de suçun olur arkadaşlığınızın bitmesinde. elinden geleni yap bir açıklama yapmak istemezse yapacak bir şey yok kendi seçimi der geçer gidersin

1|0
    0|0
    • sesin soluğun çıkmıyor diye mesaj attım geçiştirdi resmen. bir kaç gn daha kou açtım cevabı kısa ve geçiştirmeliydi. kalbi kırıldı bi yanlışım olmadığı için

• Önce sorunu öğrenmeye çalışırım.Eğer kararlıysa yapcak bi şey yok..

0|0
    0|0
  • önce bikez ararım nasılsın die bidaha ararım 1 hafta sonra baktım hala soguk belliki gitmiş bidaha aramam ararsa acmam

0|0
    0|0
    • 3 ay oldu . şu saatten sonra nedenini sormam anlamsız mı. onu iyi tanıyan başka birine sorsam mı ki kararsız kaldım

• sor tanıyan birine , bidahada arama . cekip giden neden söyler söylemediyse keyfi bilir

• peki teşekkürler. hemen sorayım.

• keserim. cevap cok isa yada uzuuuun!

0|0
    0|0
  • iletişime geçerim. kendi içinde çözmeye çalıştığı ama çözemediği sorunlar vardır belki.. ? ve yalnız bırakmak doğru olmaz

0|0
    0|0
  • bi sebep yokken çekip gidiyosa güle güle sormam bile

0|0
    0|0
  • Onun tercihi deyip yoluma devam ettim. Yapılacak başka şey de yoktu zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...