1 ay sürem var ne yapabilirim lütfen yardım edin?

Dün spora başladım şu an tam 58 kiloyum yürüyüş bandında 1 saat hızlı tempoda yürüyorum amacım 48-49 kilo olmak yani 10 kilo kadar vermek istiyorum 1 ayda 10 kilo verebilir miyim nasıl verebilirim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• hızlı kilo verirsen sonuçlarına katlanırsın.

0|0
    0|0
    • Yazın 7 kilo verdim hiçbir problem olmadı

• 1 ayda 10 kilo bence fazla vücutta çatlamalara sebeb olur ve geçmiyor o izler. Birde karaciger böbrek hattı vardır ki amaan

En İyi Kız Görüşü

• Önemli olan diyet yapmak değildir aşırı kilo hastalıktır ve yapman gereken bunun nedenini bulmaktır. Yoksa bu süreç sürekli tekrarlar malesef. Hücrelerini toksinlerden arındırmalı ve ihtiyacı olanları vererek yetersizlikten kurtarmalisin. Sonuçlara inanamazsın hem de kalıcı ve sağlıklı olacaksın. Sağlıklı bir insanın kilolu olması gibi bir durum yoktur.. Mutlaka hücrelerinde tedavi edilmesi gereken bozukluklar vardır ve bunu sen doğru beslenmeyle yapabilirsin istersen kitap önerebilirim 😘Eğer spora yeni başlıyorsan yaptığın yeterli zaten.. Ama kisa sureye aşırı hedefler koyarak motivasyonunu düşürme derim 👍

1|0
    0|0
    • Aslında kısa süreye aşırı hedefler koymamın nedeni kendimi motive etmek. Bir şekilde elimden geldiğince vermek istiyorum şu 10 kiloyu ama nasıl yapmam gerektiğini nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum.

• Anlıyorum seni ama bu işin her aşamasını yaşamış biri olarak hedefin "sağlıklı olmak" olursa daha kolay ve güzel sonuç alındığını biliyorum. O 10 kiloyu 1 ayda veremezsen bu motivasyondan çok çöküntü olabiliyor. Nerden istersen ordan başla sonuçta amacın sağlık değil mi 😉 Yaptığın her değişikliğin karşılığını alırsın emin ol 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 4 kilo ver. Ama naparsan yap bol su iç

0|0
    0|0
  • Zumba yapmayi dene kisa surede cok faydasini gorursun

0|0
    0|0
  • 5 kilo verirsen sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • Bence verme gayet kilon iyi. Kendini hiç kilo veripte mahvetme 😊

0|0
    0|0
    • Gerçekten vermek istiyorum ama

• Yanlış anlama sadece boydan resmini göre bilir miyim. Cünkü bende sporla uğraşiyorum.

• Bence kilonla uğrasma gayet iyi

Kızlar Ne Diyor 3

• az yiyerek

0|0
    0|0
  • veremezsin.

0|0
    0|0
  • boyun kaçki

0|0
    0|0
    • 1.71 boyum

• Küçülsün zaten göğüs falan istemiyorum

• kilo vermek isyosan benim bildiğim ac karnına türk kahve iç yagları yakar bn denemiştim

Yükleniyor...