Agirlik kaldirirsam erkek gibi kasli olurmuyum?

Ben agirlik kaldirirsam erkekler gibi kasli olurmuyum eger olcaksam hic bulasmayim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlarda testosteron orani 8 yasindaki cocukla ayni o yuzden bizim gibi olamazsiniz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiçbirşey olmaz
    Bayanların testesteron seviyesi çocuklarla neredeyse aynıdır
    Bilinçli birinin yardımıyla çalıştığın sürece muhteşem bir fiziğe ulaşabilirsin

1|0
    0|0
  • Olmazsın istesende olamazsın erkek vücudu kas olusumuna elverislidir kızlar öyle degil

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırmak ile olmuyor kardeşim beslenme %65 antreman %20 %15 uyku. Erkeklere göre kadınlar 8/1 oranla kas yapabiliyorsun yani erkekler gibi yapamazsın.

0|0
    0|0
  • yemek yersem doyar mıyım gibi bir soru olmuş..

0|0
    0|0
  • pöfff evde oturup döt büyütün

0|0
    0|0
  • olmassıın merak etme

0|0
    0|0
  • Spor hocasiyim eger yillarca ugrasirsaniz erkek gibi olur ama vucudunuzu sekle sokmak istiyorsaniz agirliksiz olmaz

0|0
    0|0
  • Kaslı olma. Sıkılaştır

0|0
    0|0
  • Olursun tabiki

0|0
    0|0
  • İmkânsız sitroidde kullansan imkansiz

0|0
    0|0
  • Yapisina bagli

0|0
    0|0
  • Yok olamazsın kıss😂

0|0
    0|0
  • Bacim sen spora başla elbette kasli olursun

0|0
    0|0
  • Minik agirliklar kaldir. Erkekler gibi 10 kilo ve uzeri dumbell alma. 3 kiloluklarla falan calis, mekik cek. Kadinsi kaslarin olur yani abartisiz, sert bir vucut yani kadin cekiciligi olur erkek kasi degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Genetik olarak bir erkek gibi olman mümkün değil rahat ol yani bir erkeğin kaslanması senden 8 kat daha kolay oluyor. Vücutçu bayanlara bakma hepsi dışarıdan testosteron aldıkları ıcın oyleler testosteron almadıgın surece ıstedıgını yap erkek gibi olamazsın zaten :)

0|0
    0|0
  • Tek ağırlıkla olacağını sanmıyorum koşu felan yaparsan çok yardımcı olur idmanlarda fark etmiştim etkili oluyor😊

0|0
    0|0
  • Olursun

0|0
    0|0
  • belli bir yere kadar kas yaparsın (kızlara göre ideal bir kas oranı) daha fazlasına cıkamazsın hormonlardan dolayı dıye bılıyorum ama cok güzel bir vucudun olur baklavaların bile cıkar yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...