Böyle bir eşiniz olduğunu hayal edin ne yapardınız?

evet evleneceksiniz düğün dernek takı toka ev vs gibi şeyler bakacaksınız fakat eşiniz her şeyin en kalitelisi ve pahalısından istiyor , aldığı istediği takının haddi hesabı yok bildiğiniz afedersiniz biraz bol keseden ossuran bir eşiniz var evet ne yapardınız ?

eşinizi seviyorsunuz sevmeseniz evlenme kararı almazdınız

ve eşinize diyelim ki bu kadar şeyin lüks ve abartı olduğunu söylüyorsunuz fakat o da çok kırılıyor hayatım da kaç defa sevdiğim adamla evleneceğim filan diyip tirip atıyor evet cevabınız ne olur ?

evet kızlar için de ; evleneceksiniz haliyle hakkınız tabi ki de istekleriniz var fakat eşiiniz hepsini alamayacağını ve bu kadar şeyin gereksiz olduğunu söylese tepkiniz ne olurdu ?

• Öderim onun için her şey feda
    50% (2)20% (1)33% (3)Oy Ver
  • Gelin hanımın isteklerini bir şeklde yerine getireceğiz köprüden geçne kadar ayıya dayı giyeceğiz yapacak bir şey yok
    50% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Evlendikten sonra bakarız el mi yaman bey mi yaman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Karşı çıkarım.
    0% (0)60% (3)33% (3)Oy Ver
  • Diğer(belirtiniz)
    0% (0)20% (1)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1.si ya siz kızlar nasıl bir türsünüz almasa bir kabahat alsa bin kabahat : D

2.si ise ciddi yorum bu gercekten kötü bir durum yaşayan örneği var iş yerimden oğlan baştan öyle alıştırdık deyim şimdi erkekliği elden düşürmemek için kendi öyle bir düştü ki kalkacagını sanmam ama düştüğünüde belli etmemeye calısıyor kız açısından ise de kızda alıştı tabi olmayınca mızmızlıgı tutuyor

1|0
    1|0
    • yaa ama gül gibi kız alıyorsunuz azıcık sıkıntıya girin ne olcak siz erkeklerde ne pinti çıktınız ya :DD

• yok ya ben şaka yapmıştım ama bu arada söylediklerim ciddi şaka değildi şaka olan en iyi cevaptı :D yanlış anlaşılmayalım :D tsk ederim söylerim sende hakim beyi üzme artık devlet millet el ele soruyu sorana karşı :D

• düğün ne oldu :D

Erkekler Ne Diyor 6

• öyle biriyle evlenmeyi düşünmezdim zaten o kadr zaman sonra çözmüş olurdum ksmet tabi. olurda başıma gelirse iflas ettiğimi söyler evdekilerle idare etmemiz gerektiğini herşeyin yavaş yavaş olacagını bu sayede aramızdaki sevginin daha güçlü olacağını söylerim. zaten doğrusuda bu olmalı bana gre.

1|0
    1|0
  • Tamam bi kere evlencez bi kere yaşıcaz ama herkes altından kalkabileceği hayatı yaşamalı

biraz çapını bilecek ağzına vururm

1|1
    1|0
    • ahaha :DD yani öyle sizi borca sokacak kadar değil sadece sizi zorlayacak kadar istediğini düşün :DDD

• e o kadar olur canım kim zorlanmadan düğün dernek yapıp evleniyo

• Herşeyin en iyisini almak için mi evleniyor.Sanki öyle bir izlenim var yazı da.Lüks eşya ile sevdiğim adamla evleniyorum arasın da bağ kuramadım malesef. Seven karşı tarafı biraz olsun düşünür. Ben düşünmem o ayrı . Sizler düşünmek zorundasınız.

1|0
    1|0
  • Kız ve eş olacaksa tutumlu olacak kardeşim öyle lüks hayat geçeceksin facebook sahibi milyar dolarlık 20 tl lik şemsiye almış eşine devir tasarruf devri

1|0
    1|0
    • ahahaha :D yuh ya bu kadarı da pintiliğe kaçıyor

• biliyorum ama sonuçta hayatında kaç defa evleneceksiniz ki ?

• Yok öyle hayat sen üzülürsün bu şekilde hemde bağıra bağıra

• Ömrümün geri kalanında başımı aynı yastığa koyacağım kadının iki üç altındır pahalı eşyadır genl olarak bu kadar lükse düşmesi . Beni evlilik konusunda bi düşündürür ve bu kadar sevdiğim kadının böyle bi yapıda olması hayal kırıklığı ben .iktiri basarım gibi

0|0
    0|0
  • sıktır ederım. hemde oracıkta. bol keseden atıyosun dıye uyarmam ayrıca. kısa ve net olur

0|0
    3|0
    • yazıklar olsun ! kınıyorum seni.

insan sevdiği kadını sırf para için bırakır mı ? inşallah soyunuz kurur

• yaw ne alaksı var benım sevdıgım kadın benı maddı durumumu bılerek hareket etmelı. ben bu cevabı su ankı maddı dururmuma gore verdım tabı. senın anlattıgın kadın tıpıne ya<zıklar olsun esas. ne kuyumcu soyguncusu gıbı. ver allahım ver

• kuyumcuyu soymaya gıtmıs gıbı. bahanede hazır omrumde kac kez evlenecegım vs. ıyı al cuzdan senın olsun ben gıdıyorum demelı..

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de evliyim eşiminde durumu iyi, ama ben hiç takı toka bol keseden istemedim hatta hiç istemedim ama o aldı.Biraz bu bol keseden takı gösterişe girer köylerde falan olur ,ya da takıya değer veren ailelerde olur,diye düşünüyorum ve ben çok karşıyım bu durumlara.Bir de eşinin durumu iyi olmayıp onu aşacak şeyler istemek sırf adet diye bu daha da çirkin birşey..Evet herkes bir kez evlenecek gelinliğin güzelini giymek ister,düğünün güzelini ister elinden geldiğince iki tarafta destek olur bir yuva kurulur,ama TAKIYI benim mantığım almıyor..Ticaret değilki bu evlilik..

1|0
    1|0
    • aynen mantıklı ,

• Zaten bu mantıktaki kızlar karşısındaki erkeği ve ailesini zorluyor,baştan o evlilik bir sarsıntı geçiriyor sonra o cicim ayları da bitince başlıyorlar evliliği çekilmez hale getirmeye bu sırf takı için de değil başka şeyler içinde aynı şey geçerli..

• ben olsam saygı duyardım sonuçta önemli olan o aşık olduğum kişi benim için düğünde iki tarafta mutlu olmalı ben onun karşılayamacağı şeyler istersem bu sefer o da kendi düğünün tadını çıkaramaz eksik hisseder bu yüzden ben destek olurdum ona ve aslında en büyük hediyenin Allah'ın bize nasip ettiği aşk olduğunu söylerdim

0|1
    0|0
    • inşallah düğün zamanın geldiğinde de bunları söylersin

• bende herşeyin en güzelini isterim ama fiyat olarak abartmadan tabiki. sen biraz fazla abartmışsın bence. biraz evleneceğin adamın maddi durumuna göre hareket edeceksin. aldiginiz şeylerin borclarini daha sonra kendinizden kısarak ödeyeceksiniz çünkü.

1|0
    1|0
    • yok ya öyle borca girerek değil sadece sınırları zorlayacağım :D yoksa yine borcunu biz ödeyeceğiz o konuda haklısın tabi

• sen yine de fazla zorlama :D kaynana damat tarafları belli olmaz hiç gün gelir yüzüne vururlar

• odesin. :DD

1|0
    0|1
    • ahaha aynen :DD ben de böyle düşünüyorum hayatımız da kaç defa evleneceğiz bizim gibisini zor bulur :DD

• körler, sağırlar, birbirine ağırlar.. demiş atalar. :) bak şunlara ya hali vakti yerindeyse amenna,

ama birde bu devirde çalışmak iş bulup tutturmak meslek edinmek zor güzelim., ayrıca fazlası müsriflik olur oda günah, mantıklı düşünürsen genel itibari ile gereksiz hatta, diye düşündüm ben, kaliteye gelince vazgeçilmezimdir fakat kazık olmadığı sürece...

• Eşimin maddi durumu iyiyse bende isterim tabi ki herşeyin en iyisi en güzeli olsun. Fakat değilse de bundan gocunmam. Bütçemize göre hareket eder onu sıkıntıya sokmam. Borçları sonradan biz ödicez neticesinde.

0|0
    0|0
  • Öderim onun için her şey feda

0|0
    0|0
Yükleniyor...