Neden kilo veremiyorum?

ya arkadaslar yaklasik 1 sene once 80 kiloydum sonra ac kalarak 21 kg verip 59 kiloya kadar inmistim sonra yaz tatilinde pastaneye girdim orda tatli cok fazla yedigim icin verdigim kilolari geri aldim suanda 75 kiloyum yine ac kalarak vermek istiyorum ac kaliyorum ama eskisi gibi kilo veremiyorum neden?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Metabolizma bir süre sonra senin yeme tutumuna alışır. Yani yemek yememeyi vücut normal karşılar ve kilo veremezsin. Bu yüzden başka yöntemler denemelisin. Ayrıca kendini aç bırakarak yaptığın diyetin vücuduna ne kadar zararlı olduğunu biliyorsundur. Kas değil yağ dokusu kaybetmeye bak. Metabolizmanın çalışması için kendini aç bırakman değil aksine sık sık azar azar ve sağlıklı beslenmen gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ac kalmak cozum değil şöyle bir şey var. cabuk kilo veren cabuk kilo alır. kondinasyon hareketleri yaparak ve yemene dikkat ederek zayıflayabılırsın

https://www.youtube.com/watch?v=s2XdUFxR6B4

0|0
    0|0
  • aç kalarak kilo vermek saçma spor yapmayı dene yeşillik tüket fazla fazla ekmeği az tüket genelde kilo almaya sebebiyet veren katkı maddeleri oluyor sağlıklı gıda alımına özen göster

https://youtu.be/1wv54LPIxZg

0|0
    0|0
  • Gerçekten istersen verirsin taam mıııı

0|0
    0|0
  • önce pastane sonrada hastaneye gidersin.

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap öğle yemeğini aşırı yeme kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Tatlı yeme

0|0
    0|0
  • Ac kalarak veremesin

0|0
    0|0
  • Öyle olmazki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 80den 59a müthiş başarı :)
    Ben de vermek istiyorum ama olmuyo

0|0
    0|0
    • ne zorluklarla verdim sen bana sor bide 😄

• ilk aylarda cok hizli verdim sonra yavasladi tabi. sadece su degil corba salata yogurt falan. yogurt cok yedim ozellikle tok tutuyo diye. ekmek hic yemedim halada yemiyorum 1 bucuk senedir

• Maşallah ne güzel :) inşallah şimdi de zayoflarsın istediğin kiloya düşersin :) ve darısı başıma :)

• spora da başla.

0|0
    0|0
  • Arkadasim gel beraber birbirimize yardimci olarak verelim kilolarimizi

0|0
    0|0
  • su iciyormusun bol

0|0
    0|0
  • aç kalmak derken? mesela ne yiyordun

0|0
    0|0
    • yogurt salata meyve falan hep boyleydi

• anladım.. şimdi acelen yok.. olmak istediğin kiloda kaç kalori alman gerektiğini hesapla.. mesela 60 olmak istiyorsun o kiloda gereken cal miktarını netten hesapla..1700 dolaylarında çıktı diyelim.. her gün o kadar almaya özen göster, kendini alıştır

Yükleniyor...