Spor ve beslenmeden anlayan arkadaşlar var mı?

Arkadaşlar hem kilo hem sıkılaşma amaçlı beslenme alışkanlığımı değiştirmek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şeker, tuz, ekmek, hamur işi gıdalar, aburcuburlar. bunlardan uzak durmalısınız. asitli içecekler yerine sade soda ve bol su öneririm. akşamları 7 den sonra fazla yemek yemeyin. sabah kahvaltısını dolu dolu ve güzel yapın. akşam da az ve kalorisi düşük gıdalarla beslenin. kilo vermek için en büyük tavsiyem. internetten günlük kalori ihtiyacınızı ölçüp. yediğiniz besinlerin kalorisini hesaplayın. mesela günlük 2000 kalori ihtiyacınız çıktıysa sizin 2000 den aşağı almanız gerek. 1700-1800 kalori ile belli süre sonra hem sağlıklı kilo kaybı hemde düzgün bir fizik olur. yağlardan kurtulmuş olursunuz. başka sorunuz olursa yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • Tuz yağ şeker Abur cubur cıkardım neredeyse.
      Ama yine de sabahları iki dilim kızarmış ekmek yiyorum
      Öğle vakti okulda oldugumdan yağsız tuzsuz bişey bulamıyorum

• Tamam ö yle yapayım. Teşekkürler.

• önemli değil. yazarsın yine sorun olursa özelden falan pek girmiyorum siteye gerçi de olsun. iyi akşamlar

En İyi Kız Görüşü

• Eig seçilen arkadaş söylemiş yeterince :) onun dışında tempolu yürüyüşler yapmanı tavsiye ederim. Bacaklarımızda en çok kas grupları bulunduğu için bacaklar ne kadar çok çalışırsa vücut o kadar çok yağ yakar. Sıkılaşmaya yönelik hareketler yapıyormuşsun zaten extra olarak kan dolaşımını hızlandırmak için duştan çıkmadan soğuk su tut vücuduna. Nescafeden uzak dur selülit yapıyor biliyorsun. Mate çayı içmeni öneririm. Obezite hastalığında kullanılır. İyi bir yağ yakıcıdır. Bunun dışında lifli besinler tüket. Bol yeşillik ye. Tokluk hissi için ılık su ve şekersiz tarçın yağı öneririm. Tatlı ihtiyacınıda bastırmış olursun tarçın çayı ile. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Daha sonra ekleyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu body building forumu var orada bayan fitness uzmanları var. Onlara vücudunun fotoğraflarını attıktan sonra yorum yapıp sana proğram çıkarıyorlar.

0|0
    0|0
  • İyi bir diyetisyen bulman lazım

0|0
    0|0
  • spor salonu düşünmelisin

0|0
    0|0
  • Vardı cok bu sitede

0|0
    0|0
  • Bende beslenme programi var verebilirim istersen

0|0
    0|0
    • Atarsan cok sevinirim

• O kadar yiiyemem sen beslenme konusunda bilgin olduguna emin misin

• Ben kendi programimi yazdim sana sen bayana gore olani ayarla en iyisi

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein ağırlıklı beslenmelisin ekmek az ye az yiyip sık ye seker i unut yuruyuyapin spora yazil

0|0
    0|0
Yükleniyor...