Bu kızın derdi ne bi bakın ya anlıyamıyorumm bu kızları

arkadaslar ben bi kızı seviyorum 1 hafta bakıstık hafta sonu facesini bulmustum ekledim tanısmaya calıstım tersledi bende bi daha ugrasmadım umursamıyo gibi davrandım twiter ında bu sözü paylasmıs

Facebookta olmasa şu türk erkekleri napıcak bilmiyorum.Daha yüzüme konuşmaya cesareti olmayan birini napıyım ki.

sen beni terslemisin ben senin yüzüne gelip nasıl konusayım

bende faceden bunu paylasarak cevap verdim

kim demis türk erkeklerinin cesareti olmadıgını bakısırsınız faceden tanısmak ister terslersiniz sonrada yüzüme konusmaya cesareti olmayanı ne yapıyım dersiniz unutmayın kızlar her erkek birbirine benzemez biri pesinizden sürünür biri ne kadar cok sevsede terslendiginde unutur... iyi yapmısmıyım

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kız doğru soylemış oncelıkle yuz yuze tanışman herseyden daha doğru olurdu. kızlar bu adımdan her zaman etkilenır yanı bı arkadaş aracılığıyla tanışmak veya sanal alemde tanışmak her zaman başlangıcı yok eder gıdıp ılk once yuzune konuşup sonra internette ekleyıp konuşmaya devam etmen daha ıyı olurdu. sende o kelımelerı paylaşmaktansa cevap olarak gıdıp yuzune soyleyıp tanışman daha ıyı olurdu...

0|0
    0|0
    • aslında daha iyi olurdu ama onun hakkında bi kac sey ögrendim( yanlıs yolda oldugu anlamda degil ) buda ona karsı olan ilgimi yok etti fazla dikkatımı cekmiyo :S

• o zaman boşver kafanı yorma derim en mantıklısı bu

• evet en mantıklısı o en iyisi öyle davranıyım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...