Son yılların en kritik sorusu?

Evet dostlar yıllardır ülkemizde büyük bir sorunsal haline gelmiş konu
Gheorghe Hagi mi?

Alex de Souza mı?

https://www.youtube.com/watch?v=BYAUPuMsZTQ

• Gheorghe Hagi
    40% (4)43% (6)42% (10)Oy Ver
  • Alex de Souza
    60% (6)57% (8)58% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sabaha kadar George HAGI

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hagi yı çok benimsemiştik millet olarak o bizden biri olmuştu hacı dmeye baslamistik 😊

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• İkisinde de zerre kadar adamlık yok; Alex adamlıkta bir tık öndedir belki Hagi'den ama herşey futbolculukla olmuyor malesef. Benim görüşüm bu...

Hangisi iyidir kötüdür kişiye göre değişir; sahadaki ikisinin de yayılımı ve yaptıkları farklıydı.

0|0
    0|1
    • Yok paşam. Yanlış değerlendiriyorsun. Bunlar futbolcu adamlıkları kendi kişilikleridir bizi alakadar eden sahada bize sunduklarıdır. Karakter olarak dersen Hagi çok hırslı kaybetmeye tahammülü olmayan kazanmak için ne gerekiyorsa yapabilecek biriydi ki zaman zaman yaptıkları fazla aşırıya kaçmışlığı vardır hakemlere saldırmak vs. vs. Alex ise gayet efendi saygılı ve alçak gönüllüydü konumuz bu olsaydı bir Hagi efsanesiyle büyüyen bir futbol sever olarak tek kelime Alex diyebilirdim. Ama söz konusu futbol. İşte o yüzden Hagi'den başka bir seçenek yokmuş gibi davranıyorum şu an .

• Galatasaray'daki dönemlerinde o kadar müsamaha gösterilmese idi, acaba gelebilir miydi o aşamaya? Melo'nun adı çıkmış; saygılar.

• Galatasaray'da ki döneminde müsamaha gösterildiği falan yoktu çatır çatır basıyorlardı kartı da cezayı da. Hadi diyelim dediğin gibiydi. Hagi Galatasaray'a 31 yaşında imza attı. 31 yaşından öncesine bir bakalım mı?
      83-84 18 yaşında Sportul Studenţesc'te 93 maç 53 gol ve takım tarihinin en iyi dereceleri önce lig 3. sonra 2. oluyor.
      86-87 Steaua Bükreş 97 maç 85 gol 4 yılda 4 Romanya şampiyonluğu 3 Romanya Kupası'nın yanı sıra 1 Avrupa Süper Kupası, 1 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, 1 UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Finali ve 1 FIFA Kulüpler Dünya Kupası Finali ve Steaua yıllarında Juventuslar Liverpool'lar Chelsea'ler peşinden aylarca koştu ama 25 yaşına kadar Komünist rejim yüzünden transferine izin verilmedi
      90-91 25 yaşında Real Madrid'e arkadan özel bir istek için Brescia ve oradan Barcelona. Son durak Galatasaray. Romanya milli takımıyla çok başarısı var ama net bilmediğim için yazamıyorum

• Hagi sanırım bir tık önde

0|0
    0|0
  • Abi gözünü sevim bir barcelona'nın kaptanı diğerinin oynadığı en iyi takım fener

0|0
    0|0
    • Barcelona kaptanı olmadı. 2 sene oynadı harika oynadı ama dönemin hocası Cryuff'la çok sık tartıştığı için kesik yedi. Ama haklısın Alex'in kariyer zirvesi Fenerbahçe. Alex'in uluslar arası düzeyde ki tek başarısı 99'da Palmerias'la Libertadores kupasıdır.

Yükleniyor...