Profil fotoğrafınız hangi yönünüzü ifade ediyor?

Koymuş olduğunuz profil fotoğrafı hangi yönünüzü ifade ediyor ? Ya da neden o fotoğraf ?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 55

• Sizinkisi bence isyankar oluşunuzu veya bu hayata ve insanlara isyanınızı ve benimkiside var olan korkularımı yenmekle alakalı bir fotoyu avatarım yaptım.Adıma nikime yakışan bir fotoğraf oldugunu dusunuyorum ve yenmem gereken korkularımı yansıtıyor ama beni tam yansıtmıyor.Gerçek adıma veya tam olarak gerçek kişiliğimi yansıttığını düşünmüyorum.

• garfieldın tembelliğinde uyuşukluğunda kendimi bulmamı ifade ediyor :)

• Bu içimdeki çocuğu ama daha önceki profil fotolarım tehlikeli olduğumu ifade ediyordu. :)

• Acı konuşurum manasında asdasfrasf

• ormantik<3

• Yalan bit temizliyorlar.

• bit mii :D

• profildeki sizmisiniz ?

• sıradan bişey işte.

• Gayet hoş bence <3

• Üşengeçlik. Yeni foto arayışına çıkamıyorum.

• bence bi yolculuk yaşancak bi hasret :)) destan yazdım iki dkkda :))

• Öncekileri Göster
    • yaw beni boş ver 2 senedir ne eksileerr ne artılar aldım zerre kadar önemi yok :) seninkini öyle görünce takılayım dedim eksileyenlere ;)

• sakın takıyorum deme kızarım

• duygularımın değişkenliğini

• Bakimli ve şık yönümü. Ayakkabılara olan düşkünlüğümü

• aldığım nick ile alakalı

• tasarımcılığımı

• Anaçgilliğim ve La Litterature Française.

• kızın tarzını seviyorum

• o an mutluydum

• Ama kafa yapan hayallerin kaçı gerçek ? Bkz ; Alper Ayyıldız-Başkentim aşk.

• hiçbiri

• benimki romantik yönümü ifade ediyorcok hosuma gitmisti ondan onu secmistim, sevdiginle el ele kol kola ohhh :)

• Çocuklar ve aşk.Hayatımın anlamları,yaşanırlığı bi nebze güzelleştiren şeyler.

• aslında bunu sana sormalıyım şu an :D

• Kimseyi takmayıp isyanımı bu hareketle dile getirdrgim icin.

• Öncekileri Göster
    • ben seni seviyorum kasma

• Allah razı olsun :)

• garson bekleyen yönümü :D o nasıl bi yön olduysa.

• Kontes ...

• "attırmayın kafamın tasanı" tarafımı

• adriana yı hem fiziki olarak hem de davranılş olarak severim.iyi kadın oy yerim :)

• etrafımda herkes beni bu kıza benzetiyo ama cidden aynıyız.çokta sevdiğim biri o yüzden :)

• Çok gizliyim. baktım herkeste bu var bu olsun dedim de. seninkinde pek hayır yok kardeş ya.

• o da isyanı gösteriyor.

• Artık isyan etmem töbe.

• seninki neyi ifade ediyor merak ettim :P :) benimki cirkinligimi :D cirkin ördek koysaydim daha mantikli olurdu onuda simdi anladim

• isyan olabilir. Hoşuma gidiyor kimesyi takmayıp dik başlı olmak

• cok iyimis:)

• bu benim kendi fotografim hic bir sey ifade etmiyor...

• Esprili yonumu diyecegim :p

• benimki cilgin bir cocuk oldugumu anlatiyorda abi senin şu profil foton hangi yonunu anlatiyor ben onu merak ediyom.

• valla direk beni

• senin gibi bi hatunu 2 kişinin yapmış olması insana inanılır gelmiyor . daha cok işlerinde usta bi grup sanatcinin . ustalık donemi eseri gibi duruyorsun

• teşekkür mü etsem yoksa anama babama ne diyosun la sen deyip sert mi cıksam bilemedim

• hacı sen ne yazmışın öyle ya xd

• Kahraman Tazeoğlu en sevdiğim şairdir. Ve bu söz de sanki onunla beni anlatıyordu. Hoşuma gitti koydum işte

• hiç bi anlamı yok ilk üye olduğumdan beri değiştirmedim

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 48

Yükleniyor...