Spora nasıl başlayabilirim?

spor yapmayı sevmiyorum.. ama bir yerden başlamam lazım.. sonra zaten sevmeye başladım beni iyi hissettirdiğini anladığım an.. spor salonlarından sıkılıyorum genel olrak..özellikle koşu bandından..öneriniz nedir? Nasıl başlarım? spor geçmişim yok

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önce kaliteli ve düzgün bir spor salonuna bir aylık deneme olarak başlayın. Oradaki antrenörün söylediklerini yerine getirin. Kilo verecekseniz veya sıkılaşacaksanız buna dile getirin onlarda ona göre program konusunda yardımcı olacaktır. Zaten uyduğunuz taktirde beklentiniz karşılanır ve motivasyon açısından sevmeye başlarsınız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sporu çok seviyorum, her durumda böyle yapabilirim. Gerçekten aşığım. Mesela fitness yapan güzel kızlara bakabilirsin, senin onlardan eksiğin ne? Neden öyle olamayasın? Videolar falan izle gerçekten gözüne güzel gelecek. Her gün aynaya geçip kendine baktıkça, kendinle ve iradenle gurur duyacaksın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tavsiyem fitness falan düşünme tek başına zor olur ilk zamanlarda önceliğin grup spor ları olsun bence plates ya da zumba ile başla hep beraber yapılan sporlarda hem kaynaşma olur destek olur hemde zaman çok neşeli geçer bir araştır bence bir derse misafir olarak katıl

0|0
    0|0
  • Arkadasım yardımcı olmaya calısırım ben spor antrenoruyum ayrıca beslenme okuyorum

0|0
    0|0
  • Sevmediğin birşeyi yapamazsın :D

0|0
    0|0
  • Bir amaç belirle önce kendine.

0|0
    0|0
  • git bir salona yazıl onlar nereden başlaman gerekiyorsa sana söylerler vücut tipine kilona göre ölçülerine göre sana program cıkarırlar.

0|0
    0|0
  • Yürüyerek başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • spora sevdgın spor dallarından başla

0|0
    0|0
  • Çok sıkılıyorsan Eşlik edecek birini bulmalısın.

0|0
    0|0
  • Kısa koşularla başlayabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yürüyüş yaparken müzik dinleyebilirsin

0|0
    0|0
  • normal açık havada koşuyla başlayabilirsin zaten kenarlarda veya parklarda olan spor aletlerine falan bin zaten zamanla alışacaksın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...