Fenerbahçenin dünya sıralamasında 39. luğa çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz?

2015 yılında kupa açısından başarısız bir sene geçirsek de topladığımız puanlarla 39. luğa yükseldik :D birçok dünya devi takımı geride bıraktık. ülkemizdeki rakibimiz galatasaray ise 82. sırada. siz ne düşünüyorsunuz :D

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bize 3 temmuz kumpası yapılmasaydı şu an ilk 10 da olurduk.3 temmuz öncesi yazılan şu yazı her şeyi açıklıyor yıkmaya çalıştılar yıklılmadık 3 sene içerisinde korkulan bir takım olucaz.
    www.fenerbahce.org/.../detay.asp?ContentID=24440

2|0
    0|0
    • gün geçtikçe büyüyoruz herkes anlıcak bir gün

• Teşekkürler

• rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• İşte Fenerbahçe'nin gücü 😎❤️ Canım takımım benim yaa 😀 Her yerde kalitemizi ortaya koymakla kalmıyor her yıl Galatasaray'a da koyuyoruz 😏

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fener, alayına... mer.

2|1
    0|0
  • Fenerbahçe sahada başarısız olsada büyüklüğünü hissettirir real madrid de öyledir barcelona şampiyon olur realin transferleri konuşulur

1|0
    0|0
  • Buna da şike diyene ateş ederim

2|1
    0|0
  • Şike var şike :D Her zaman söylüyorum yine söyleyeceğim. Tek Büyük FENERBAHÇE... :D

2|0
    0|0
  • Böyle salakça şeylerden umutlanmaya çalışmayalım tüm takımlar olarak. Bu mu başarı göstergesi?

Şampıyonlar ligi veya avrupa gibi organizasyonlarda ortalığı inlettiğimiz zaman birileri biz rakip olduk diye tırstığı zaman işte biz iyi takımız demeliyiz.

0|1
    1|1
    • salakça şeyler? dünya sıralaması diyorum 39. luk diyorum bunun nesi salakça? başarılı olmasak bu sırada olmazdık zaten avrupa az puan toplamadık

• Kime neyin ağzının payını verdin ya? Ben sadece bu ufak başarıları bırakın diyorum.

Birisi sizinle eşleştiği için aha boku yedik demeye başladığı zaman olmuşsunuzdur.
      Gelip burada gs, fb, bjk sidik yarıştırıyor

• ben de diyorum ki ufak da olsa başarı başarıdır ben takımımı ufak da olsa büyük de olsa basarısında da desteklerim basarısızlıgında da

• daha da iyi yerlere gelmeliyiz ülke olarak bence gerideyiz bu sene biraz puan toplamak şart

1|0
    0|0
  • Dünya sıralamasında 1. olduğumuz dönemi de bilirim, o yüzden bu başarıların sürekliliği şart! bugün 39. olmuşsun, bak biz 1. likten 82. liğe düşmüşüz, yarın kaçıncılığa çıkıcaz ya da düşücez? belli bir potada kalabiliyor muyuz? maalesef hayır. yarın bir gün bizim takım son 10 senedir 10.-20. lik potası arasında diye gelin o zaman herkes alkış tutar!

0|0
    1|0
    • belki bu bir baslangıc olur belki de olmaz. benim için basarı basarıdır bu kadar.

• sağol size de başarılar, ligde de başarısızlıklar :P

• haha tesekkürler :D

• demekkİ fb=gs+bjk+ts

1|0
    0|0
    • ya sen bosversene. tek bir maçı söylüyo sanki biz hiç yenmedik onları. herkes kendini bilicek önce

• bunların hepsi aç.. biri devlete yalvarır stad yaptırır diğeri zaten 10 senede 1 kere şampiyon olur.. ama sorsan hepsi çok buyuk takımlar ))

• aynen aynen :D

• 3-2 ?

0|0
    0|2
    • 3-2 ?

• ne alaka şimdi besiktasın son 2 macı? ben genel konusuyorum banane son macından

• ozaman konşmamızın luzümü yok

• böyle başarı göstergesi olmaz

0|0
    0|0
    • neden ki

• manu yu geçmişsiz sıralamada onlardan daha mı iyiyiz yani şimdi. veya napoli çok mu iyi takım. olmaz öyle. bizim benfica gibi sevilla gibi olmamız gerek

• UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 takım arasına kalmayı başaran Fenerbahçe, 174,5 puan toplayarak Manchester United (40), Liverpool (42), Sporting Lizbon (45), Chelsea (49), Shakhtar Donetsk (54), Manchester City (56), Schalke 04 (71), Valencia (77) gibi önemli kulüplerin önünde en iyi 39. takım oldu.
      gectiğimiz iyi takımlarda var. ben takımımın küçük veya büyük her basarısını önemserim

• Cimbom avrupada şamar oğlanı gibi herkese yenildi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...