Arkadaşlar sporda göğüsten ve yüzden terliyorum?

yüzümden ve göğüsden terliyorum yazıflamaz değim mı yoksa spor sütyenı mı almalıyım?

Güncellemeler:
yazıflamaz hahaha :D pardon arkadaşlar zayıflamaz olacaktı

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapıyorsan spor=terlemek yanı bunda ne var

1|0
    0|0
    • :))))) zayıflar mı dedim terler mı demedim :( :(

• mersi

• mutlaka ama

En İyi Kız Görüşü

• Alsan iyi olur hem hasta olmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor sutyeni şart. yaptigin spora uygun olarak hangsiyse onu al.
    Yoksa koşarken hareket ederken gogus serbest olduğu için zamanla sarkar. zaten seni biraz rahatsız edebilir, spor sutyeniyle daha rahat edersin

0|0
    0|0
  • Sudyensiz spor yap

0|0
    0|0
  • küçülür ve sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Nerden terliyecekten baska?

0|0
    0|0
    • terler mı demedim zayıflar mı dedim :)

• Zahmet olmazsa evet

0|0
    0|0
  • zayıflama yaptıgın spora baglıdır

0|0
    0|0
  • Olsun olsun iyidir :)) terle burazz

0|0
    0|0
  • Spor sutyen

0|0
    0|0
  • Bildigim bir semsiye teknigi var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canim kilon kac? Bak ben 87 kiloydum gogualerimde 90 bedendi dort bes ayda 27 kilo verdim şu an 60 kiloym. Spora aktif sekilde gidiyordum kardiyo bisiklet egzersiz haftanin 5 günü. Gogua icin aletlerle calisiyordum. Ama sonucu sorarsan şu an goguslerim 75 sen dusun :) kilo fazlaysa gogusten ister istemez veriyorsun

0|0
    0|0
    • yok canım ya 50 kiloyum 55 olmak istiyorum bu aralar hep yemek ve spora verdim kendimi

• Arkadasım şimdi tebrik ederim sni basta cok iyi mesafe katetmişsin şimdi kuclmesinin sebebi 90 snn gogus sırt genişliğin oşdugundan zayıfladıkça o bolgedi yaglar gittigi için haliyle olcu kaybediyosun vucudun her yerinde boyledir bu birde diyet uyguluyomusun doktor kontrol altında

• Teşekkür ederim ben spora gecen yil yaptm 4 ay kadsr zaman spor kulübünde haftanin bes gunu devam ettim sonrasında sporu biraktm ama sporla kilolari verdiğim icin vucudumda sarkma vs olmadi spor yaparken diyetisyene gitmedm herseyi kontrollu yedim asitli içecek tatli felan dort ay hic yemedim. ozamanlar kilomdan dolayi metabolizma hizim cok yavasti simdi cok sukur spor yapmadigim halde 1 yildr istediğimi yiyip iciyorm hic kilo almadm. kilo verdikten sonra doktor kontrolüne gittim yag kas ölçümleri vs yapildi verdigim kilolar yagdan vermsm kastan degil. herseyim yolundayms. insanin diyetisyeni bence kendi olmali. Doktor standart hazirlanmis kalori listelriyle zayiflatamaz insanin kendi elinde yedikleri ictikleri hesaplayabilirler

• terlememen anormal olurdu bacım ne var şimdi bunda. meme altına peçete koy sonra da onu kokla. hayret bişeysin.

0|0
    0|0
    • sanırım sizde yanlış okumuşsunuz sormak istediğim zayıflar mı

• orasını bilemem. ama toksinleri atıyorsun. o bölgelerinde daha çok ter bezleri var ondandır.

• Terlenince zayıflıyorsun anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • 2. Şık😑💪😊

0|0
    0|0
  • kuculebılır

0|0
    0|0
  • Benim memelerim kuculmustu bıraktım ben de sporu meme kalmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...