Eski sevgilim ve yakın arkadasım

Öncelikle merhabalar. Eski sevgilimle ayrıldık ve biz ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımı sevdiğini söylüyor. Bana söylemedi tabi ama öğrenmemi istedi. Ben sevdiğine inanmıyorum her şey bana inat. Arkadasımda onu sevdiğini düşünüp hoşuna gidiyor sanırım tam anlıyamadım ama. Faceden felan konuşmuklar tek sorun onunla cıkmam mi? Diye sormus arkadasıma. Tabi arkadasım bana bunları anlatmıyor. Neymiş çekiniyormuş. Sizce onu facesinden engelleyip bir daha konusmaması gerekmez miydi? Bunları ona benim mi söylemem lazım. Kendisi düşünmeliydi oyle degil mi? Üstelik sevgiliside var. Onunla konusmaları cok sınırımı bozuyor. Ama hic takmıyor gıbı gorunuyorum cunku eskı sevgılımın amacı bu benı sınır etmek. Gecen gun eskı sevgılım yanından gecerken bana dokundu. Ozlemıs mı acaba

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaşar işte :((

1|0
    0|0
    • Geçende de eski sevgilimin arkadaşı geldi. Benim yanımda kıza seni görmeye gelmiştir dedi. Ama hepsi intikam için sevdiği felan yok .s

• durum biraz karışık

1|0
    0|0
    • Yüz vermiyor azarlıyor felan ama hoşuna gidiyor buna eminim.

• Yanımda konuyu bile açamaz ne izin vermesi. Sadece eski sevgilimin amacına ulaşmasına izin vermiyorum. Zaten su an sevgili yapmış eğer arkadasımı sevse yapmazdı. İntikam alma yollarında

• kendi başını yesin

• arkadaşın kaşar,eski sevglin y.vşakmış. güzel bir kızsın,salla gitsin ikisinide,üzüldüğüne değmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ikisinide uzaklaştır hayatından.onlardan sana anca zarar gelir.

0|0
    0|0
  • Öff aman bosver sen onlari. Umursamamaya devam et ama o "arkadasin" olacak sirfintiya da güvenme artik.

1|0
    0|0
    • Aynen benden cekiniyor zaten bir şeyde anlatmıyor. Havalandı gibi bir şey.

• Onun amacı beni kullanmakmıs malesef ki :( kullanamadıgı ıcın bıtırdı. Kurtuldum oh

• Hayirlisi buymus demek.

• Ne güzeL kızsn bence Unut onuu saLLa harbidn :D

Karşına çok daha iyi biri ve Gerçek arkdşLar dostLar çıkar Eminim :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım ben onu sallayalı cok oldu valla. Sadece boş işlerle uğraasıp duruyor kendı ayrıldı zaten hala neyin derdindeyse.

Yükleniyor...