Yine mi hata yapıyorum?

Hata yapıyorum belki yine. Belki yine akıllanmadım,yaptığım aptallık. Ama 8 ay sonra ben hala onun adını sayıklarken döndü o,gururumu hiçe sayıp kabul ettim. Neden mi ayrılmıştık? Çok güzel giden harika bir ilişkimiz varken arkadaşlarına aramızda geçen her şeyi anlattığını öğrendim. Sonra defalarca kavga ettik hiç barışmadık. Başka biriyle oldu. Peşimi bıraksın dedi bıraktım. Ondan ayrılınca bana yazdı ama başkasıyla daha oldu. Onunlada ciddi düşündüğünü söyledi. Ondanda ayrıldı ve bana döndü. Elibni bile tutmamış onların. Aptal aptal şeyler yaptı. Sonuç,8 ay sonra yeniden birlikteyiz. Nasıl anlarım bu kez akıllandığını,büyüdüğünü,olgunlastıgını.. Çok güzel sorunsuz gidiyor her sey ama icimdeki su süpheyi atamıyorum cok yoruldum artık. Nasıl davranmalıyım vazgeçemiyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana ne diyeceğim ben olsam asla barışmazdım gelişine güzel bir çakar gönderirdim. ama madem beraber olmuşum tekrardan o zaman da hiçbir şeyi düşünmezdim. yani kısacası bir karar vermişsen onu yap. şöyle yapsam ne olurdu deme. öyle yapmadın ve böyle yaptın. kararını ver ve hayatını yaşa.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim,bu kez üzülmek istemiyorum artık ya :(

• çok teşekkür ederim,umarım aynı şeyler yaşanmaz bu kez..

• inşallah. hakkında hayırlısı olsun. iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen zaten onu kabullenmekle en büyük hatayı yapmışsın sen bu kadar geniş bi insanmısında canı sıkıldığında gidip canı sıkıldığında senin kapını çalacak sen böyle yaparak kendine olan saygını yitirmişsin kendini kandırıyorsun bunun adı ne aşk nede sevgi bunun adı hiç bişey

1|0
    0|0
    • Senelerin hatırı büyük bende. Aşkı sevgiyi geçtim,alışkanlık var. Biz ikimiz birbirimizden başka hiç kimsenin yanında bu kadar rahat olamayız,her şeyi paylaşamayız

• iyi o zaman kendini kandırmaya ve aldatılmaya devam et kendi seçimin

• bunu bilemiyorum, ama senden ayrilip bir baskasyla olmus, valla bilemiyorum zor durum, aynisini yapa bilir yine, ve yanan sen olucaksin

1|0
    0|0
    • Elini bile tutmadım onun yemin ederm dedi inanmak istedim belki de,ama sonunda hayal kırıklığına uğrayacağımın farkındayım sanırım

• Yok 8 ay çıkmadı. 8 aydır ayrıyız biz. Bu 8 ayda iki kızla çıktı. Biriyle 1 ay diğeriyle 2 hafta

• oho bu ne yapmis oyle be ya, valla sen bilirsin ben olsam kolay kolay inanmazdim

• bence hata yapıyorsun bir ilişkide kısa süreli bile sogukluk girdiginde bilki o ilişki bitmiştir...

1|0
    0|0
  • Seni hep yedek kulübesinde bekletmiş eleman

0|0
    0|0
    • alıştı belki de bana başkasına alışamıyor olamaz mı :/

Kızlar Ne Diyor 3

• Huylu huyundan vazgeçmezmiş. O sana değer verse baştan verirdi. Gidip arkadaslarına anlatmasıda tam bir şerefsizlik. Belki şu an seni kullanmak için seninle? Bunu bilemeyiz. Ama sakın güvenme derim ben.

1|0
    0|0
    • Bu tedirginlik bitiriyor beni ama sanki bu kez farklı gibi her sey ya bilmiyorum ya da ben öyle görmek istiyorum :(

• Onun seni bağlamasına izin vermeden sen onu kendine bağla. Fazla umursama yoksa üzülen sen olursun. Güvenme sakın ona zamana bırak inşallah düzelmiştir :)

• Ne yapabilirim peki? Bana alıştı o, bu yüzden bi başkasıyla mutlu olamıyor farkındayım. Ama ben istiyorum ki beni kaybetmekten ödü kopsun. Nasıl sağlaırm bunu

• huylu huyundan vazgeçer mi? geçmezzz bak bende aynı hataya düştüm çok benzer şeyler yaşamışız bi ona hayr diyemiyorum ama boşta kaldığı için döndü sana bu çok açıkkk bunu görmen lazım artık her ne kadar zor olsada

1|0
    0|0
    • Ama beni gerçekten çok sevdi senelere dayanan bir arkadaşlığımız ve 1 senelik ilişkimiz vardı. O kızları sevdiğine hiç bir zmaan inanmadım :(

• çok teşekkür ederim,dua edin benim icin ya

• sende benim için et aynı durumdayız :)

• Biz ayrılalı da 8 ay oldu bende seninle aynı şeyleri yaşadım. Bana geri dönse kabul eder miyim? Evet yine yaparım aynı hatayı 3. kez... Herkes yapma etme dese de elinden bir şey gelmiyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...