Karın ve iç bacak için?

Bir yıllık sporun ardından 2 ay ara verdim ve oluşmaya başlayan karın kaslarımı kaybettim. Beslenmeyle alakali farkındayım. Ama şimdi plank bile belimi ağrıtıyor. Bir de iç bacaklarımdan hiç bir zaman kurtulamadım. Karakteristik diyip vaz mı geçeyim yoksa Sumo squata devam mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Devam et vazgecme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Fitness en nankör sporlardan biridir. Futbol basketbol oynarsın bir süre ara versen bile yeteneğini kaybetmezsin. Fitnessta ise bıraktığın zaman gerilersin hiç yapmamış hiç ter dökmemiş gibi olursun. Bunun farkında ol ve bir ömür bırakmadan yapabileceğin seviyede spora tekrar başla. Önemli olan devamlılıık.

0|0
    0|0
  • sumo squat ıyıdır bırde kardıo ekle hafıf AGIRLIKLA COK TEKRAR CALIS ve dumbell lungers da yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hafif hafif karın egzersizleriyle güçlendirmeye başlayabilirsin karnını. yediklerine dikkat et. spordan sonra sadece yoğurt tüketmeye çalış bir kaç haftaya kalmaz güçlenir şekillenir tekrardan. iç bacak için sumo squata devam edebilirsin artı olarak leg press de ayaklarını geniş tutarak iç bacağını çalıştırabilirsin. beslenme çok önemli dkkat etmende fayda var. spor öncesi şekersiz türk kahvesi yağ yakımını hızlandırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...