Kısa boylu bir kadının az da olsa güzel olma ihtimali var mı?

Benim boyum baya kısa bir tek topuklu giyince kendimi cok begeniyorum çıkarınca aynaya bakamıyorum :( sizce cok mu kotu kısa boylu sarısın erkeklerden hoslanıyorum kısa erkeklerde uzun istiyo sanırım:( boy bu kadar onemsenmesin ya :'(

0|0
41|97

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir siz bayanlardaki güzellik takıntısı? Boyu sen ve senin gibi dış güzellik derdine düşenler önemsiyor! Sonra da mutluluğu yakalayamıyorsunuz. Siz sevgi, sadakat, mutlu ve huzurlu bir hayatı size verecek bir eş mi istiyorsunuz yoksa güzelliğiniz için size takılacak erkekler mi? Güzellik hiçbirşeydir yoksa körler hiç aşık olabilir miydi? Ya da hiç görmediği birine aşık olabilir miydi bazı insanlar ve evlenebilirler miydi birbirlerini gördüklerinde de? Sen dünyanın en güzel kızısın bunun önce sen farkına varmalısın ve bunun farkına varacak bir eşin seni bulması için dua etmelisin. Bir insanın dışı ömür boyu güzel olamaz ama içi bir ömür boyu güzel, çok güzel, hatta hergeçen yıl daha da güzel olabilir...

2|0
    0|1
    • hay agzini opeyim..

• Ağzını öpmek deyimini bilmeden kullanmış olamazdın ;) Onun yerine başka hak verme cümlesi mi yok? :) Bu soruya erkeklerden ne kadar düzgün cevap bekliyordun ki? İstediğin türde cevapları almışsın çoktan...Şaka da yapmadım Umudumvar,yavşak diyebilen bir kız kudurmuşluğun tanımını da biliyordur ;)

• ya bisey diyim mi sen harbi salaksin gelmis 30 yasina surtme buralarda yuru yuru kisst kisst

Erkekler Ne Diyor 96

• Ayrıca erkekler boya bakmaz ki, kadınlar bakar boya (nedense?) yani erkek için boy bir çekicilik unsuru değildir, aslında bir çok bayan için de değildir, sadece kompleksli bazı kızlarda olur o, sevgilisi inatla uzun olsun isterler çünkü diğer kızlardan üstün olacaklarını sanırlar bu şekilde, bunun dışında normal psikolojiye sahip, sağlıklı insan boya bakmaz...

2|0
    0|1
  • Boy önemsenir , hem de hiç küçümsenicek bişey değildir , ama illaki mutlu olacağın birisi de çıkıcak karşına bundan emin olabilirsin , topraktan yetişmedin ya , o geni sana ulaştıran nice mutlu çiftler vardı...

1|0
    0|1
  • :) naptın arkadaşım ya, bune karamsarlık,

çok samimi söylüyorum, benim boyum 187, 1.60 küsürlük bir kızla birlikteliğim oldu,

asla ve asla yadırgamadım inan boyunun kısa olmasını farketmedim bile, çünki ona dünya gözüyle değil gönül gözüyle bakıyordum, çokda hoşlanıyordum, kendi boyuma rağmen no problem, dediğim gibi hiç bakmam boyuna posuna, gönüller bir olsun... değilmi.

1|0
    0|0
  • Ne alaka boyla anlamadım? boy güzellik ölçü değildir, mankenlik falan yapacaksan, o tip mesleklerde sadece mesleki açıdan önemli bir şey, yani güzellikçe, çekicilikle bir alakası yok... rahat ol sen, ben de kısa boyluyum, ama çok kız var çevremde :) bu işlerin boyla alakası yok, yüzün güzelse, vucut şeklin orantılıysa güzelsindir işte :)

1|0
    0|1
  • Güzel ve çekiciysen asla önemsenmez. Şimdi buradan önemseyenlere bir kaç tane link atarım da üyeliğim iptal olmasın.

2|0
    1|1
    • Sanırım boyun 1.55

Şuan dünyada milyarca dolarlık p*rno endistürisinde boyu 1.55-1.60 olan en üst oylamayı alan bir çok p*rno yıldızı var. Demek ki erkekler beğeniyor ve onları en üst sıraya koyuyor. Bu da demektir ki senin boyunda milyonlarca hayranı olan (seksüel olarak) kadınlar var. Örneğin Asa Akira, Lela Star vs.

• himm peki :D

• Şimdiye kadar kimle çıktıysam şansıma hepsi benden kısaydı :D

Ama genelleme yapıcak olursak ben İzmirdeyim buradaki kısa bayanlar uzun olanlardan daha güzel , yani güzelliğin boyla bi alakası yok , çoğu erkekte takılmaz zaten boyun uzun yada kısa olmasına ..

1|0
    0|1
  • insanlarda istek bitmezzzzzzz

1|0
    0|1
  • Kısa erkekler uzun istemiyor genelde. Benim arkadaşımda kısa boylu oda uzun kadınların yanında takıntı yapıyor kendi boyunu. Erkekler sevdikten sonra kısalığa uzunluğa pek bakmaz eğer niyetleri başka bir şey değilse. Sen kısasın diye moralini bozma sana da güzel birisi gelir emin ol. :-)

1|0
    0|1
  • kısa boy bence daha hoş, uzun kızlar daha kaba gmrünür kısalık daha çok yakışıyo bence.. ayrıca yatakta işlevi daha çok kısanın, tercihimdir :)

3|0
    0|0
  • Kısa erkekler belki uzun kızlardan hoşlanır ama onlarla birlikte dolaşmak isteyeceklerini sanmıyorum. Kendilerini kötü hissedebilirler diye düşünüyorum. Senin boyun kaç?

2|0
    0|1
    • 155:)

• Benden uzun sevgililerimle dolaşırken hiç kötü hissetmedim sıkıntı da olmadı. :)

Hani öyle bir kural yok demek istiyorum.

• Genelde özgüveni eksik olan kişilerde öyle olur

• kısa boylular güzel olur , tatlı olur ... kilolara dikkat etsin ve bakımlı olsun yeter ... benim boyum 170 ama hiç sorun etmedim bu zamana kadar :)

kafana takma öyle şeyleri ...

1|0
    0|0
  • Kısa boylu kızlar daha da bi tatlı oluyo mesela benim sevdiğim kız kısa boylu ama boyuna bakmam onun için gözümü kırpmadan canımı veririm yane boyu takma kafana kardeşş

1|0
    0|0
  • önemsiz bence cok dert edip takıntı yapma derim

1|0
    0|0
  • siz bu düşünceden vazgeçin .siz sizi sevem erkeği bulduğunuz zaman onun sizin hangi yönlerinizi beğendiğini anladığınız da bu konular aklınıza gelmez bir daha .boy önemli değil .takmayın şu boy surununu .

1|0
    0|1
  • bence hiç canını sıkma böyle bi konuya kısa boylu bayanlar emin ol ki uzunlara göre bazen daha çekici ve sempatik oluyorlar.

1|0
    0|1
  • sana erkeklerin boyu önemsediği kim söylemişse kandırmış. dünyanın en ünlü ve en çok beğenilen kadınların nerdeyse hepsi 155in altında. sen de 155 olduğunu yazmışsın. boyun kötü değil bence. hatta bak senin için üşenmedim araştırdım buldum link bir göz at istersen ;)

1|0
    0|1
  • kısa boylular fettan olur..

cin fikirler onlardan çıkar..

herşey bir tarafa kısa boylu olmanın avantajıda çoktur..

ben minyon kadınları daha çok seviyorum..

onlar her daim fit bir fiziğe sahiptirler...

iyi taraflarını gör derim...

1|0
    0|0
  • Basket mi oynuyorsunuz?

1|1
    0|0
  • Şahsen benim boyum 1.78 ben topuklu giyince benden kısa olan kızları beğeniyorum. Inan hiç bir erkek kendisinden uzun birisini çok beğenmez. Kısa boy her zaman tercih edilendir

1|0
    0|2
  • minyon iyidir. portatif. katla eve götür.

4|0
    1|1
  • boyu kadınlar kadar önemseyen yok zaten hiç topuklu giyen erkek gördünmü sen :D kendi kendinize zırvalık üretiyorsunuz

1|1
    0|1
  • ben 174 üm kısa boylu kızlar çok çekici geliyo bana. o kadar takılma boy mevzusuna benim 185 bi arkadaşım varr oda kısa minyon kızlardan hoşlanıyo. yeter ki şişko olmasın

1|0
    0|1
  • boya bu denli takanların da halleri ortada canım

sen rahat ol

işleve değil sadece boya veya öncelikle boya bakanların dünyaları gayet dar oluyor hali ile

1|0
    0|1
  • bekarken 1.55 bi sevgilim vardı yüz fizik on numaraydı çok güzeldi hatta şaşırmıştım bu kız beni nasıl kabul etti diye. Uzun boylu olsaydı manken olacak kızdı okadar. Eğer mankenlik yapmayacaksan takılma güzel herzaman güzeldir

1|0
    0|0
  • var tabi kısa hatunlar hep ilgimi çeker ama görmedende bişey diyemem şimdi :)

1|0
    0|1
    • Göster abine kızım boyunu :D Bu cici kızımız sarışın düşürme derdinde belli ki,ha ha ha.Kafa buluyor burada.Yaş 17 çıkmadığı kalmamış ne 80 i ne 90 ı...Hala da buradan iltifat almaya çalışıyor.

• bu kadar yakınedena tanıyosun demek 17 yaşında liste yapmış ha :)

• ya kizim sen nediyon her cevabin altina gerzek misin nesin hay allahim ne salak insanlar var ya

• Kısa ama ne kadar kısa. Ayrıca kısa boylu olup erkekleri cezbeden kadınlarda var.Birazda dişilik meselesi tabi

1|0
    0|1
    • cok kisa:)

• çok ta kısa değil. mesala sana bir sır vereyim bazı erkekler topuklu ayakkabı giyen kadınlara bayılır aramızda kalsın uzunlar bunu pek yapmazlar yapsalarda çoğunda hoş durmaz :)))

• himmmm:)

• var tabi niye olmasın

1|0
    0|0
  • Vallahi benm bi lafım var ama açık açık söylenmez burda... Benm tercihim kısa boyludur şöyle 1.55 - 1-65 arası benim kısa anlayışımdır...

1|0
    0|1
  • bence kısa sayılmazsın aynaya bakamıyorum falan demişsin bırak bu düşünceleri başkaları için aynaya bakmıyorsun kendin için değil kendin için bak aynaya kendin için düz ayakkabı giy ve deki işineze gelirse... sen birtanesin unutma senden başka sen yok hatta ve hatta buradan bilemeyiz ama çok güzelsindir buna eminim sende emin ol biraz kendini yaşa bırak milleti

1|0
    0|1
  • Erkekler genel olarak kısa kız yanlarında dolaştırmak istemez bu acı bir gerçek ve sosyal bir insan olduğum için ve kısa kızlardan çok etkilendiğim için özelikle dikkatle takipçisi olduğum bir konu ve genel olarak kısa kızlar tercih edilmez. bu güne kadar olumlu bakanını görmedim. ama ben özelikle kısa kız istiyorum hani evlenirsem mutlakka kısa olmalı sebebini açıklamak zor olsada kısaca sevimli buluyorum hani çocuk gibi seversin şirin olur falan uzun bir kıza nasıl sarılırım severim olmaz bana göre değil kısa kızlar bence daha şirin sevimli benim 2 sevgilim oldu ikisi de ortalama 1.5o boylarında uzun çok güzel kızların bana olan yakınlıklarını hep hiçe saydım istemedim ben 1.75 boyundayım:))

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 41

• kısa boylularda güzel olr zaten

1|0
    0|0
  • Boy tabi ki önemli ama sen güzelsen boyuna da bakmazlar bence

1|0
    0|1
  • Boy senin kafana taktığın kadar önemsenmiyor bence. Kendini sevdirebilmek başka bir olay. Boyuna kilonu uydur sadece ve biraz daha bunu dikkate alarak giysilerini seç, yeter. Bir not düşeyim, benim güzel bulduğum kızlar genelde 1,70 veya üstü. Belki daha dikkat çekiyordur, gösterişlidirler. Ama önemli olan erkeklerin ne dediği sonuçta:)

1|0
    0|0
  • adını feriha koydumun ferihası, şebnem, sezen aksu hep kısalar ben de kısayım kendimden 30 cm uzun biri bile bunu problem etmedi hiiiiiiiiiiiiiç üzülme, uzun sokakta kısa yatakta güzel olurmuş :)

1|0
    0|0
  • boyun kısa yada uzun olması önemli değil bence uzun boylu kız vardır kazulet gibi hiç bi sempatiklik yoktur bide kısa kız vardır sempatik tatlı hareketleri vardır erkeklerede bu daha cazip gelir mesela benim kısa boylu bi arkadaşım var erkekler onun için ölüyo küçücük ama çok çok tatlı boyla alası yok bence öyle düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bende kısayım canım. bi ara cok takıyordum ama gördüm ki uzunlarda kısa görünmeye calısıyo. bazen öyle sorunlar cıkıyoki boyu takmak yanında hiç kalıyo. en iyisi sen şükret durumuna keske herşey boyumu takmak olsaydı diyecegin bi dert vermesin allah..topuklu ayakkabıya devam:)

1|0
    0|1
  • biraz özgüven kazansanız değiştiremeyeceğiniz şeylere bukadar kafa yormasanız daha mutlu olabilrsiniz bence

1|0
    0|1
  • Cuce olmadi surece sorun yokk, bencede kisa boylu kadinlar cok tatli oliyorlar, niye öyle dusuniyorsun ama kisa boylu kadinlar kilo yakismiyor cunki daha cok kisa gözukiyorlar

1|0
    0|1
  • uzun boylu olmak güzel olmak demek değildir

1|0
    0|0
  • güzel olma ihtimali mii? çirkin olma ihtimali diyecektin galiba şekerim :))

2|0
    0|0
  • kısa bayanların sexsapalitesine kimse yetişemiz

Adriana Lima bile dünya güzeli ama sexsapalitesinde bir eksiklik var! birde tv de gözüküyolar, inan uzun kadınlar yakından baya itici...

tabi allah Kim Kardeşyan dan da razı olsun bu arada :D

1|0
    0|0
  • Turk erkekleri ufak tefek sever .. hic uzulme .

1|1
    0|0
  • Sevgilimle aramızda 25 cm var ama bunu inan sorun etmiyoruz. Sende etme boşver. Benimde boyum çok kısa ama takmıyorum.

2|0
    1|2
    • kac:) ayrica eksiliyen serefsiz kim ya:/

• Cok teşekkür ederim canım :) sende takma bence bu boyun kısa degil ki normal

• yanii:p :)

• güzellikle boyun ne ilgisi var. minyon olmak uzun iri yarı olmaktan bence daha iyi, derli toplu :)

topuklu giyerken çok yüksek ve kaba modeller sevme yeter, öteki türlü komik gözükebiliyor.

1|0
    0|1
  • bende çok kısayım o kadar dert etme kısa boylu kadınlardan hoşlanan bir sürü erkek var ve benim şu ana kadar cıktığım erkeklern hepsi boyumu takmıyordu.. üzülmene gerek yok :)

1|0
    0|0
  • boyla ne alakası var cicim üzme kendini böyle şeylerle :)

1|0
    0|0
  • Bodur tavuk her daim piliçtir

2|1
    0|1
  • Eig ne güzel demiş.

0|0
    0|0
  • Ne yani Natalie Portman çirkin mi :)

2|0
    0|1
  • Ya sakat olsaydın? Bunu göz önünde bulundur ve boyuna şükret :)

2|0
    0|1
  • Kısa derken ne kadar kısa? Kısa vardır; 150, kısa vardır; 165.

Senin santimin hangisi?

0|0
    0|1
  • Bir arkadaşım şöyle demişti. Uzun kız kolda, kısa kız yatakta makbuldur :D

1|0
    0|0
  • boyla ne alaksı var kompleks yapma seni seven öylede sever zaten

1|0
    0|0
  • kısa boylu olanlar çirkin mi yani at gibi uzun olacağına kısa ol daha iyi bazı erkekler minyon sever

1|0
    0|1
  • Tabi ki var üzüme güzel canını yüzün güzeldir fiziğin güzeldir.

1|0
    0|1
  • var ama söylemem:D

1|0
    0|1
  • Senin salak demenle salak olmam :D Ama sen ulu orta bir yere soru sormuşsan herkes cevaplayabilir ;) Bunu düşünemeyenlere genelde salak deniyor ;) Sana ne diyeceksen yazmamalısın da,anlıyor musun bilmem? Yaşına ve cehaletine veriyorum.

0|0
    0|0
    • ya ozurlulere vermeyin su bilgisayari yalvariyorum.. neyse. terbiyemi bozmiycam hic ne halin varsa gor.

• P.rnodan bahseden adama :D yazmışsın çok hoşuna gitmiş anlaşılan,saygısız...Sonra da bana salak filan demişsin,gizli saklısın hala konuşuyorsun...

0|0
    0|0
    • Ya iyide SANANE? su yasina gelmissin hala insanlarin naptiklarina burnunu sokmaman gerektigini anlamamissin ama dikkat et onune biri cikar hayatin sillesini yersin gayet iyi anlarsin o zaman. ama tekrar soyluyorum gordumde senin kadar salagini gormedim. net.

• "boyu kisa kadinin guzel olma ihtimali var mi" mi? bu nasil bi soru guzellik ne zamandan beri boyla olculur oldu. sen guzelsen boyunun bi onemi yoktur neden kafana takiyorsun ki bunu

0|0
    0|1
  • bence dert etme.şöyle dert et .gider 185 lik adamdan hoşlanırsın.o sana bakmaz.

0|0
    0|1
    • yo bakiyo iste ama ben sarisin ve kisadan hoslaniyorum oylesi drgil bakmak turkiyede bilem yok:(

• Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...