Hamzaoğlu neden Galatasaray şampiyon olamaz dedi?

Galatasaray şampiyon olurmu diye sordular bu saatten sonra imkansız dedi ama bu duruma getiren o değilmi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Enkaz bırakmışız gibi bir algı oluşturulmak isteniyor diyordu , bu adam enkazın ne olduğunu bilmiyor herhalde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya ne nankör adamsın sen o adam da hoc bir suç yok. O adam eşi kadro ile 3 kupa kazandırdı bize bu yıl fb Beşiktaş ts Antalyaspor çok güçlü transferler yaptı adamada sözleşmesi bitmiş oyuncuları getirdiler suçlu Hamza hoca değildir rakipleri deli gibi transfer yapıp takımlarını güçlendirirken takımımıza yeni oyuncuları almayan yonetimindir

0|0
    0|2
    • Yönetim hatasız demedim ama bu sene başı boş adam alacağına istifa etseydi yeni hoca kendine göre kurardı takımı

• Yahu başı boş adamları o almadi o adama bütçe verilseydi zlatan istiyordu adam 15 maç 16 gol 6 asist yaptı psg de şu an adam elindeki imkanlarla yapabileceginin en iyisini yapmaya çalıştı bizim insanimiz böyle arkadaş nankör ben köyü bri gs taraftariyim Hamza hocayı çok severim fb taraftarlarının Aykut Kocaman yaptığı şeyi biz Hamza hocaya yapıyoruz ayıp be

• Yüzsüz herif keşke çok sevdiği sabri ve umutu bursaya alsaydi. Bu puan farkinin sorumlusu kendisi. O üç kupayi almasada olurdu.

0|1
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim, ama böyle bir tanımlama yapamazsın sizin takım sürünürken geldi şampiyon yaptı. Sene başında da istediği transferleri yapmadılar ağlanıp sızlanacağına yönetime gelen eleştirilere göğüs gerdi. Kendi başını verdi Bence biraz kıymet bilmeyi bilin hamza hocanın gitmesinin tek sebebi selçuk ve burak ın işgüzarlığı söylediğim gibi hamza ve aykut hoca gibi değerler kolay bulunmaz ama bizler değerini bilmiyoruz.

0|0
    0|0
    • Alalım dediler ama umutla burak yeter dedi

• hayır canım olur mu adam gomezi niasseyi felan istedi almadılar. aciz bir yönetim var şu an gassarayda

• gercekleri goruyoe Topçularin bes para etmedigini

0|0
    0|0
  • hamzanın ne suçu var. adam istedi alamayız dediler. kötü gidişata kesilen bütün faturaları üstlendi. kendini yaktı yani anlayacağın. bu saatten sonrada yönetim değişmedikçe gs den bir halt olmaz...

0|0
    0|0
    • Alalım dediler ama umutla burak yeter dedi

• işin içinde başka şeylerde vardır mutlaka. yoksa ihtiyaç duyulduğu halde hiçbi teknik adam yeter elimizdekiler demez. o kadar masraf ettirip takımdan gitti gs ye çok zararı oldu dedittirmemek için burakla umutu bahane göstermişte olabilir. yani ben o şekilde tahmin ediyorum...

• Türk futbolunu buraya getiren tff den en küçük takımlara kadar yönetimlerdir.

0|0
    0|0
  • hamza hoca iyiydi doğru söylemiş takımı bu duruma o getirmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...