Hayatınızda son 24 saati yaşıyor olsanız neler yapardınız?

Diyelim ki yaşamak için son 24 saatiniz var. Bunu öğrendiğinizde yapacağınız ilk şey ne olurdu? mesela : Birine onu sevdiğimi söylerdim , birinden özür dilerdim vs gibi..

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• İbadet ederdim .

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sevdiklerime durumu çaktırmazdım...çekerdim en sevdiğim en sahil kenarına..açardım bu şehir girdap gülümü...sevmediğim sigarının dumanın çekerdim içime...üzülürdüm..sevdiklerimi bırakacağım için...sevinirdim sevdiklerimin ölümlerini görmeyeceğim için..montumun fermarını çeker uykuya dalardım herkesten herşeyden habersiz...

1|0
    0|0
  • Gerçekten dramatikleştirmeden bi cevap vermek gerekirse, olabildiği kadar gereksizi yanımda götürmek isterdim,plan yapardım

0|0
    0|0
  • önce kazma kürek alır arabama biner manzaralı bi tepe bulurum sonra açarım arabadan müziği başlarım mezarımı kazmaya günbatımına doğru bitirir oturur günbatımı izlerim :D

1|0
    0|0
  • Ha yaşayacağım son 24 saat

Ha yaşadığım son 24 saat

Her saat birbirinin aynısı yıllardır

Her saat birbirinden anlamsız, her nefes öncekinden tatsız

Derken...

Acaba son 24 saatimi ne yaparak geçirsem der, düşünürken bir de bakmışım ki zaman dolmuş :))

0|0
    0|0
  • sigaramı yakar balkona çıkardım aşağıdan geçenlere laf atardım :))

1|0
    0|0
  • Sürekli dua ederdim :P

1|0
    0|0
  • Televizyon izler.Sonrada yürüyüşe çıkardım.

1|0
    0|0
  • yapılacak çok birşey kalmamış zaten. birşey yapmazdım. oturur beklerdim.

0|0
    0|0
  • Son Dakika! Adriana Lima'ya Tecavüz Şoku !

:P

0|0
    0|0
  • Öncelikle ben sevgimi belirtemeyen biriyim. Anneme seni seviyorum anne diyemem :/ İlk önce onlara sevgimi söylerdim.. Son 24 saatimi ailemle geçirirdim..

0|0
    0|0
  • Büyük bi ihtimal sı.malı iş.meli bi 24 saat olurdu :D

0|0
    0|0
  • tecavüzden içeri girerdim efenim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• daha önce de belirttiğim gibi paşazademi arar gözün aydın kına yak gidiyorum derdim

1|0
    0|0
  • Pipomu alır deniz kenarına gider sıcacık çayımı yudumlayarak tüttürürdüm ezgim ohh varmı ötesi :)

1|0
    0|0
  • yatar uyurdum son ana kadar beklemek sıkıcı olur

0|0
    0|0
  • 1 saat sonra cevap veriyim. kar kardır :D

0|0
    0|0
  • birinin yanina gidip ''hadi'' derdim (:

0|0
    0|0
  • bavulumu falan toplardım

0|0
    0|0
  • sevdiğime üzülmemesini hayatına devam etmesini ağır ağır anlatırdım. Ve sevdiğime kardeşimi emanet ederdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...