Fitness hocası var mı aranızda Yardimm?

Zayiflamam lazım, fitnesse tam yazilacaktim islerim aksi gidiyor, yani sabit sehirlerde degilim surekli ayri sehirdeyim, fitnesse yazilma işi yattı, kilo vermem için, evde yapabileceğim bir egzersiz "etkili" olanlar mumkunse, ve nasil beslenmeliyim, az ama sık sık yemek ve önereceğiniz bir egsersizle bnim zayiflamam mumkun mu? Zayiflamanin puf noktasi nedir? 3-5kg degil 20kg vermem şart

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların kafası
    18 yaş; ben neden böyleyim ühü ühü
    20 yaş; ben karakterli kızım beni seven böyle sevsin hıh
    22 yaş; olmuyor işte demek yapım böyle
    24 yaş; gebersem bile bu dötü eritmem gerek allahım yardım et
    26 yaş; aşamadığım engel benim için bahanedir

madem öyle bunu buradan değil
    internet sitelerinden bulmalısın burada antrenör olan varsa bile klasik bir program yazar
    biraz daha araştırıp ne yiyip ne yememen gerektiğini öğrenirsin

küçük bir kaide
    ekmek yok
    tatlı tadı aldığın bal ve keçi boynuzu pekmezi hariç meyve hariç herşey yok
    pilav az az çok az
    acıktıkça meyve acıktıkça meyve
    ve aç kalma yağlar erimez kas kitlen gider
    acıktıkça tıkın
    gibi gibi ama bunlar sana özel olmalıdır
    beğendiklerinle idare edersin

bu küçük bilgiler benim 2 yılımı aldı kolay gelsin

1|0
    0|0
    • Başlangıça güldüm doğrusu yazilmis 😂😂
      teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Yemek yemeden önce 1 bardak su içmeni tavsiye ederim. Günlük hayatında da fazlasıyla su tüket. Spor salonuna gidemiyorsan, sabah kalkıp yürüyüş yapabilirsin. Uyku düzenine dikkat et ve akşam yemek tüketmemeye çalış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Günlük kalori ihtiyacını hesapla. 500 kalori açık bırak. Zamanla hedefine ulaşırsın. O 20 kiloyu bir anda almadın, bir andada veremezsin. Sabırlı ol. Bir kaç aya eski haline dönersin. Düzenli kilo vermenin yolu budur.

1|0
    0|0
    • Peki benim kalori olayini nasil bilicem nasil hesaplicam yani gunluk kac kalori alımını

• İnternete günlük kalori ihtiyacı hesaplama yaz. Sonra yediğini içtiğini kaydet.

• Tamamdır tsk ederim

• ben fıtnness tranırım. sımdı evde dumbell ve ıp atlama aletı veya kosu bandı varsa olabıılr program yazılabılır ama o programa uymalısınız

1|0
    0|0
  • Buluşulacaksa benden kral fitness hocası yok. Yok buluşulmayacaksa az ye.

2|0
    0|0
  • Şimdi 3-5 ay Spor salonuna gidip bir sürü tavsiye verecek gönüllü, fedaker arkadaşlarımz yardım ederler sana.

1|0
    0|0
    • Simdi sorun iste gidememek tam gidicektm isler yine karisti sehir degisikligi olcagi icin yatiyor.

• İste bu turlerden yapblrm bahsettgmre bu yardimcisi olurmu

• Yani bir spor salonu kadar hızlı olmasa da mutlaka yardımcı olur. Benim evde kndi imkanlarıyla çok sağlam vücut yapan arkadaşım var. Beslenme çok önemli %30 spor ise %70 beslenme.

• Zayıflaman için şart olan düzgün bir uyku ve beslenme diyeti sonrasında ise spor gelir

1|0
    0|0
    • Hadiii yaa ben tam gece kuusuyum ayaktaym geceyarisi...

• Videolar açısından inan hiçbi fikrim yok ama sizin için bir araştırma yaparım uygun bir vakitte

• Tamam cok tsk edermm

• Şimdi herkes hoca olur :)

1|0
    0|0
  • Salona git bulursun

1|0
    0|0
    • Gidemem iste bahsettigim gibi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...