Özel hayata saygı mı, müdahale mi?

Bugün bi olayla karşılaştım, size de sorayım. En yakın arkadaşınız / sevgiliniz / kardeşiniz kısacası size yakn birinin ortalıkta özel bir eşyası kalmış diyelim. Bu bir mektup olur, resim olur, cep telefonu olur, mail olur, günlük tutan kaldıysa günlük olur :) "özel hayata saygı" deyip dokunmaz mısınız yoksa meraktan çatlayıp bakar mısınız? :)

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadaşım askerde sevdiği kıza arada şiirler yazardı defteri bana verdi giderken demek ki güvendi verdi ve ben de hiç açıp bakmadım ne yazıyor diye koydum rafa öylece duruyor. Mektup, günlük bunlar çok özele giriyor ellemem ama resmi kurumdan veya bankadan bir zarf gelse açar bakarım bunlar dost arasında özele girmez.

1|1
    0|0
    • Çok doğru yapmışsınız, tebrik ederim :)

• Benim de özel eşyalarımı kullananlar olduğu için özel eşyanın değerini çok iyi bilirim kesinlikle özel hiçbir şeye dokunmamak gerekiyor tabi dostlar arasında istisnalar olabilir özel bir mektupla resmi bir kurumdan gelen zarf aynı değildir :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim dediğim insanın askerdeyken sevgilisi için tuttuğu günlük bende kaldı :D İçime fitne saldın bak şimdi :D:D

1|0
    0|0
    • Dokunma milletin gunlugune! Sorumluluk kabul etmiyorum :)

• Yok bakmıycam zaten uyuz oluyodum sevgilsine okursam dahada sinirlenirim şimdi .d

Acaba yaksam mı :D:D

• bakmak diyen kimseye inanmam

1|0
    0|0
  • dokunmam iade ederım

1|0
    0|0
  • dokunmamak erdemdir

1|0
    0|0
  • Vallla ne yalan söylim? Ne yalan söyliyim bakmam .)

1|0
    0|0
  • ben ellemem banane

1|0
    0|0
  • bakmam. gerek yok.

1|0
    0|0
  • Kenara koyarim ya da kendisine veririm.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• en yakın arkadaşımın veya kardeşimin bakmam sonucta özel hayata saygı gerekır bana bakılsa kızarım. ama sevgilimin ne olursa olsun bakarım sonucta bir hayat paylaşıyoruz benden gizli saklı bırsey kalmamalı karışırım bakarım aynı şekılde o da bana davranabilir yani. :)))

1|0
    0|0
  • belli sınırlar olmalı kimsenin telefonunu mailine falan bakmam beni ilgilendirmez bakan insandan nefret ederim insanlar bazen çok cıvık olabiliyor

1|1
    0|0
  • asla bakmam hatta başkalarıda görmesin diye göz önünden kaldırırım..

1|1
    0|0
  • Meraktan çatlasamda asla açıp bakmam. Ona veririm belki izin verirse bakarım :D

1|1
    0|0
  • yakınım arkadaşım falansa aynen hiç dokunmam sevgilimse mm düşünmem gerek

1|0
    0|0
  • Eğer samimi bulduğum biriyse açar bakarım, başlarım saygısına gerçekleri öğrenmeye hakkım var :D

1|0
    0|1
  • ben dokunmam ama dokunan cok gördüm kurcalayan tebiyes.zler

1|0
    0|0
  • Bakmam, merak etmem.

Saygı mühim..

1|0
    0|0
  • Sevgiliminse bakarımda normal bi arkadaşımın veya başkasının vs ise bakmam bi kenara kaldırırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...