Dostumun attığı kazık. delircem sinirden şimdi.

sinirlerim öyle bozukki. bi çocuk vardı yağız. çocuğu sevdiğimi en yakın dostum biliyordu. sana ayarlycam onu dedi. aynı kampüste değiliz çocukla. bugün öğrendim ki ikisi çıkıyormuş. ağzının payını verdim kıza. bana napıyım konuşurken aşık oldum dedi. saçını başını yolcaktım ama bi erkek için kavga ediyo konumuna düşmek istemedim. napıyım şimdi ben? deli olcam.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• durum ne barıştınızmı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Birşey yapmana gerek yok. Öfkeyle hareket etme zararlı oturursun. Ama hıncını çıkarmak için şöyle bir yol izle. Erkeği baştan çıkar. O salaksa zaten direk iş olur. Bayağı kendine inandır sonra kıza göster. O şerefsizde karşılığını alsın. Keşke arkadaşını seçmeden önce dikkat etseydin.

0|0
    0|0
  • deli olacak birşey yok. demekki o arkadaş senin arkadaşlığını o çocuk dediğin karşı cinste sevgini haketmiyormuş. yaşın gerçekten 30-35 arası olsaydı böyle şeylerde çıldırılmaması gerektiğini bilir ikisine de yol verirdin.

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım.

• işte ondan bahsediyorum. inan bunlar kafaya takılacak şeyler değil. otur, gangnam style oyna. hayat kısa, herşeye üzme o tatlı canını. arkadaş içinde sevgili içinde aynı şey geçerli. BİRİSİ GİDER BİRİSİ GELİR.

• Vayy be ne kızlar var şu hayatta:)

0|0
    0|0
  • Ne diye medet umarsın ki başkasından. Git konuş çocukla. Sana aşığım de geri al. Durumu anlat, inanır sana.

0|0
    0|0
  • en doğrusunu düşünmüşsün bi erkek için kavga etme etrafta binlercesi var... bende bir kız için kavga etmezdim aşka gelince aşk hikaye bunu ilerde anlıcaksın...

0|0
    0|0
  • Giden bizden değildir. Boşver :)

0|0
    0|0
  • Koyver gitsin

0|0
    0|0
  • babasına şikayet et kızı

0|0
    0|0
  • dünya bile dönüyorsa yanındakinden şüphen olmasın gül geç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiçbişey.Demekki kız ne dostmus ne arkadas.

bırak mtlu mesut gebersinler. sükret ki arkadslıgınz cok senelerce ilerlemeden yapms bunu. daha cok sey paylastıktan snrada ogrenebilrdn bunu

0|0
    0|0
  • ya birak konumu monumu saldirmadigin kabahat senin.

0|0
    0|0
  • Çok gıcık bir durum.Ne diyeceğimi bilemedim.İkisinden de ümidini kes gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...