Sizin spora başlama hikayeniz nedir?

malum çok sporsever bir millet değiliz.. bugün başlasak bir ay olmadan pes ederiz.. düzenli spor yapan arkadaşlar, siz nasıl başladınız spora ve sıkılmadan nasıl devam ediyorsunuz?Özellikle vücut çalışan arkadaşlar yağlı yememek haşlanmuş tavuk vs yemek zor gelmiyor mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken ilk kez teakwondoyla başladım ama çok saçma bir spor olduğunu düşündüm sıkılıp bıraktım. boyum uzun diye basketbola başladım. daha sonra kısa bir süre profesyonel basketbol oynamaya başladım. lise son sınıfta anadolu efes ve türk telekom dan teklif aldım ama ailem okumamı istedi. üniversiteye başladım. 1 yıl üniversitemizin amerikan futbol takımı selçuk kartallarında oynadım ama hafif bir sakatlık geçirdim bıraktım. daha sonra boks yapmaya başladım ve hala devam ediyorum. fitness in da içindeyim. sporun tadına varınca bırakamıyosun. kendini güçlü, enerjik, fit hissediyosun. kafan daha iyi çalışmaya başlıyor. zararlı alışkanlıklardan ister istemez vazgeçiyosun. spor yapmak güzeldir. tavsiye ederim moruk. üşenme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hep birşeylerin eksik oldugunu hıssettım hayatımda yanı spora baslamadan once laf olsun dıye demıyorum gercekten yanı hayatımda bırsey olmalı sevmelıyım baglanmalıyım müzikle de ugrastım gitar çaldım ettim ama ne biliyim spor gibi olmadı ya ne bılıyım bir anlık kıvılcım istek ile başladım fiziğim iyi zayıflama amaçlı değildi sadece hobi olarak nasıl oldugunu bılmıyorum ilk yüzme sporuyla ugrastım sonra baska seyler yapmak istedim fitness futbol pilates birçok dalla ugrastım haz alıyorum artık iş büyüdü yani meslek haline getirmek istiyorum yanı şu an da besyoya hazırlanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi vucudumu cok begeniyorum kendimi seviyorum ve sagligima onem veriyorum. Ayrica spor yapmak eglenceli mesala arkadaslarim uzanıp saatlerce muzik dinleyebiliyorum diyo bende kosarak saatlerce muzik dinleyebiliyorum çünkü hem egleniyorum hem guzel bir gorunus kazaniyorum hemde sagligimi koruyorum bunun nesi millete zor geliyo anlamiyorum spor yapmak yaşamaktır

0|0
    0|0
  • 8 yıl basketbolla ugrastim profesyonel olacakken bıraktım. 3 4 ayda fitness ile ugrasmistim simdi zamanim yok diye calismiyorum yoksa cudden fitness'ada devam ederdim

0|0
    0|0
  • hayat bıcımım yetenegım ve meslegımle kombine oldu artık bır bütünüz ben ve spor

0|0
    0|0
  • ben vücut çalışıyordum ama ne bulsamda yiyordum :) öyle mutluyum napiim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...