Sizce ülkede spor kültürü ne seviyede? Fitness hariç hangi sporlarla uğraşıyorsunuz?

Sizce ülkede spor kültürü ne seviyede? Fitness hariç hangi sporlarla uğraşıyorsunuz?
Ve ne kadar süredir bu işin içerisindesiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Spor bizim ülkemizde sadece zayıflama amaçlı kullanılıyor ne yazık ki. Çoğu kişi kendisi için zevk aldığı için yapmıyor yani sadece zayıflama amaçlı kullananlar spor kültürü ne durumda olabilir ki zaten? Çeşitli sporlar yaptım çok önceden şuanda besyoya hazırlanıyorum.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle insanlar yaşam biçimi haline getirmiyorlar spor ve beslenmeyi sadece sağlıksız kilolu olduğunda bir yere kdr yapmaya çalışıp eski alışkanlıklarını koruyorlar ve spor camiasında bilgili insanda az

• Aynen öyle spor salonuna gidiyorum genelde "sen niye geliyorsun fiziğin iyi, zayıfsın daha da zayıflıcan (halbuki spor hacim kazanmak içinde yapılır bunlar sadece kilo vermek için sanıyor) kendini yorma boşuna, fitsin işte" v. s duymaktan gına geldi yani tamamen bilgisiz insanlar geliyor zaten hocalar da bilgisiz bilgisi olmayan insan hangi hoca iyi hangisi değil anlayamaz herkesin lafına itibar eder o yüzden bunlar piyasada üremeye devam edecekler çünkü anlayan olmuyor ki halbuki sporda bilinçli bir toplum olsak az araştırsak sahte antrenör kalmaz piyasada

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür zayıf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• bizim ülkenin spor kültürü olsa olsa haftada 1 halı saha maçı olur ne bekliyosun ki :D

1|1
    0|0
  • Basketten Ziyade zıplıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...