Eski sevgili sorunu lütfen yardım edin!

Arkadaşlar meraba. Eski sevgilimle 4 aydır çıkıyorduk fakat dört ay içersinde erkeklik gururunu inciticek çok hareket yaptım ama elimde olmadan istemeyerek karakterim böyle olduğu için, biraz ilgisizde davrandım istemeden. Bir gün gelip bana çok değer verdiğini ama daha fazla devam edersek daha çok üzülüceğimizi, yıprancağımızı söyledi. Aklına saçma saçma düşüncelerin geldiğinve aklını kurcaladığını söyledi ne demek istedi anlamadım. Gururunu kırab hareketlerimi söyledi ve ayrıldı. Ayrılığı gerçekten çok düşündüğünü söyledi e ikinci bir şans istediğim de bana vermedi. Arkadaşlarıma bana karşı o anlamda bir şey hissetmediğini ama yakınımda olmak istediğini, ileştimi koparmak istemediğini söylemiş. Napmaya çalışıyo anlamadım. Beni sevmiyosa neden yakınımda olmk istesin? Sonra ben ona yanlışlıkla "bir insan gözümden bu kadar düşemez" diye laf attım ama sonra özür diledim, arkadaş olmaya hazır olup olmadığımı bilmediğimi söyledim. Laf attığımın için çok üzüldüğünü, arkadaş olma konusunda kendisinin arrik bir şey yapamicagini ve bekliceğini söyledi. Şimdi ben arkadaş olmak için çabalıyorum ama umursamaz davranıyo, artık ona karşı bi şeyler hissetmediğimi söylettirdim arkadaşıma ki vazgeçilmez olmadığını anlasın. Hiçbir şekilde ne düşündüğünü ve ne hissettğini ve napmaya çalıştığını bilmiyorum. Lütfen yardım edin

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkeğin en hassas yeri erkeklik duygularıdır.. sen onu anlamaya çalışacağına onu inciten huyunu değiştir ilk önce...

0|1
    0|0
    • Bu saatten sonra napabilirim ve sence hala sviyo muir beni

• o senin sevginin tadını almış bir kere.. durmak yok yola devam bol şans

• Umarim dedigin gibi olur su an cok umrsamaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• kaybetmıssın g.o

0|0
    0|0
  • yazık o arkadaşa uzak tut kendinden

0|0
    0|0
    • Neden yazik

• Gururunu incittigim icin benden ayrildi fakat yakinimda olmak istedi. Bende sinirlendim laf attim ve arkadas olmaya hazir olup olmadigimi bilmedigimi soyledim ama tabikidr laf attigom icin ozur diledim. Simdi ise ben arkadas olmak icin cabaliyorum fakat o ayni ortamlqrda oldugumuzda umursamaz davraniyor

• hangi ilde yaşıyosun ben piskoloğum yardımcı olurum ücretsiz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...