Yarın duruşmam var bana akıl verin...

ben ilk defa mahkemeye çıkacağım neyin ne olduğunu bilmiyorum konu şu semtimde gördüğüm oğlanın biri özel bölgemi sıkıp kaçıyor. ama bu çocuk her seferinde zorluyo bu 3. saldırısı benim bir sevgilim var onunla telefonda görüşürken oğlan benden numaramı facemi istiyor ben vermek istemiyorum normalde evinin önünde inmesi gerekirken benim evimin önünde iniyor ve binanın içinde özel bölgemi zorla sıkarak kaçıyor annem kapıyı açıyor içeri girsem daha kötüsü olacak biliyorum bende anneme anlattım polise gittik ifade verdim herneyse şimdi bu çocuk yalancı şahit arıyormuş herkese para teklif ediyormuş avukat tutmuşlar bende ne avukat var ne şahit orda neler diyeceğimi bile bilmiyorum yardımcı olurmusunuz mağdur olan benim:S bu sapık eğer konser alanında olsa sallamazdım birdaha nerde görecek beni derdm ama kendi evimin önünde yapılıyor ve 3.yapılması akıl verin :S

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi gizli kullanıcı öncelikle duruşmaya giderken abartılı giyinme ama temiz giyin. Hakim veya hakime hanım kim varsa orada olayı kibar, anlaşılır bir dille anlat. Lafların açık ve net olsun kem küm etme sakin hakim veya hakimenin karşısında asla sana bu hareketi yapan kişiyle muhatap olma. Hakim büyük ihtimalle bu hareketi yapan kişiye bir kaç nasihat verecektir ve bir daha bu kız buraya gelirse seni içeri atarım ömrünün geri kalanını içeride geçireceksin gibi bir şeyler söyleyecektir. O kamilde zaten korkusundan bir daha bırak yanına yaklaşmayı bulunduğun mekandan bile geçemeyecektir. Sende zaten bu veya buna benzer konuşmalar geçtiği anda hakim veya hakimeye bunun bir kaç defa arka arkaya tekrar edilmesinden dolayı psikolojinin bozulduğunu söylersin. Yalnız öyle kalkıp konserde olsa bir şey demezdim vs. gibi saçma sapan şey sakın söyleme

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yardımcı olduğun için valla ilk defa çıkacağım ne konuşulur ne söylenir bilemiyorum ki:S

• yaaa hiçte korktuğum gibi dğildi yalancı olduğunu hakim anladı ztn yalancı şahit getirmişler parayla onuda anladı

• Eee yani sonuç?

Erkekler Ne Diyor 10

• Şikayetçi oldun sana hala baro avukat vermedi öylemi ?

1|0
    0|0
    • yooo vermedi:S

• Vermeleri lazım.Çok bilgili olmamamla beraber yüzeysel bilgime dayanarak böyle bi ihtimalin olmaması gerektiğini düşünüyorum.Eğer şikayetçi olurken avukat istemiyorum diye imza falan vermediysen.

• hayır öyle bir imzada vermedim ama :S

• Sulalenin erkelerini topla kırsınlar agzını burnunu ve mahkeme okadar kolay kanmıyor yalancı şahitlere ,anasının gözü olmuş oradakiler ,gözleri fer fecir bakıyor.

eger bu adam bundan yırtarsa kendine biber gazi, yüksek voltaş tabancası yada bir bıcak al ,birdahaki sefere birak biraz ilerigitsin yani kaçmasın istedigini sansın o bıcagı kalcasına sapla ve bıcagı cıkart al orada kalmasın tamamdır bişey olmaz ama sakın bedenine saplama kalcasına veya baldırına saplamalısın

1|0
    0|0
  • halinden memnun gibisin sanki ama...sen kazansan bile fazla ceza almaz..en iyisi onu birisine iyi bir dövdür

1|0
    0|0
    • halimden memnun gibi olsam polise neden gideyim allahım yaaa

• yaaa bak konser alanında ayrı çeker giderr evimin önünde 3 kere sence normal bir davranış mı?

• anormal tabii ama ..yinede sen konser alanında da yaptırma..sonra alışkanlık yaparsın bak...

• mezun olsaydım avukatın olurdum :) ama bence sen de bi avukat tut. aksi halde işin zor. ama son zamanlarda cinsel taciz suçlamalarının çoğunluğu ceza alıyor.

1|0
    0|0
  • valla mahkemeyle zor çözersin. sen dava açmadan keşke bi sopalatsaydın bunu.

1|0
    0|0
  • Olduğu gibi anlat, birazda ağla.

1|0
    0|0
  • O sevgilin biraz adam olsun gitsin bulsun çocugu..

Töbe ya ne günlere kaldık

1|0
    0|0
    • bulsa ne olacak bulacaktıda ben izin vermedimki döğüş çıkacak haklıyken haksız duruma düşecektik

• ne diyeyim Allah yardımcın oslun

• vay şerefsize bak yaaa aslanlar gibi hakim karşısında anlat sapıklıktan girsin içeri

0|0
    0|0
  • dürüst olman yeterli

0|0
    0|0
  • Evinin çevresinde kamera olan bir yer var mı? Herhangi bir kayıtlar varsa iyi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...