Sevgilinizle akşam yemeğine çıktınız ve paranızı evde unuttuğunuzu anladınız neyapardınız?

Sevgilinizle akşam yemeğine çıktınız ve paranızı evde unuttuğunuzu anladınız neyapardınız?kız erkek farketmez cevap bekliyorum..

• Sevgilime 100 KM yi nekadarda koştuğunu sorardım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bulaşıkhaneyi Sorardım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tuvelete diye çıkar camdan kaçardım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sende kaç para vardı
    75% (6)75% (3)75% (9)Oy Ver
  • Diğer...
    25% (2)25% (1)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
sevgilisi olmayan var galiba :)

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Unutmam genelde alırım cüzdanımı. Öyle olursa rezillik bir durum annemi babamı herhangi birini ararım cüzdanım evde kalmış getirir misin derim. Onları beklerim. Annem ile babam evde yoksa ararım bi şekilde getirin diye. Hiç bi şekilde Sende kaç para diye sormam zorda kalsam bile asla :) alışık değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir ilişki yaşıyoruz sonuçta, çıkarır veririm. Ne olacak yani. Sevgi paylaşmaktan geçmez mi?

0|0
    0|0
  • sevgilim sanki yabancı değil ya söylerim o da bana söylesin isterimm . dünyanın sonu değil hallederiz bişey olmaz :D

0|0
    0|0
  • bensem unutan zaten ödemeycgm için sorun değil erkekse gene ödemem onu orada garsonla başbaşa bırakırım:D

0|0
    0|0
  • "Cüzdanımı evde unutmuşum kusura bakma" derim ve daha sonra telafi ederim.

0|0
    0|0
  • mutfak ne tarafta diye sorardım heralde

0|0
    0|0
  • olmayan paramı unutamam ühühü :(

0|0
    0|0
  • cüzdanım evde kalmıs haberin olsun derdim okdr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yeni sevgili olmuşsak bir arkadaşımı ararım parayı bulurum. ilerlemişsek sevgileme söylerim durumu.

0|0
    0|0
  • Tabi ki sevgilime durumu izah ederdim ve yanında ne kadar olduğunu sorardım. En kötü ihtimal oraya yakın olan birisini arayıp para getirmesini rica ederdim.

0|0
    0|0
  • Bulaşıkhaneyi Sorardım

0|0
    0|0
  • Tuvaletten kaçardım banane ödesin :D

0|0
    0|0
  • bir arkadaşımı çağırırım sevgilimi yemeğe götürüp bide ondan para isteyemem

0|0
    0|0
  • efendice o resturantın sahibine gidip durumu anlatırdım. eve gidince de hemen parayı getirirdim

0|0
    0|0
  • Saatimi yada telefonumu rehin bırakır çıkarım.

0|0
    0|0
  • Kartlarım mutlaka yanımdadır

0|0
    0|0
  • söylerim direk bırsey olmaz başımada geeldı buna benzer bır durum

0|0
    0|0
  • Sevgilime 100 KM yi nekadarda koştuğunu sorup ve bu sorunun karsılıgında bana saat veya dakıka soyluyorsa, onunla ben banka soyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...