Hergün bir değişik görünüyorum gözüme, siz de böyle günler yaşıyor musunuz?

Bazı günler uyandığım dakikadan itibaren kendimi itici buluyorum. Sanki yüzümdeki gözenekler her zamankinden daha geniş, göz altı morluklarım her zamankinden daha koyu, yüzümün rengi her zamankinden daha solgun.. Yani kısacası kendimi kötü hissediyorum.

Bazı günlerde ise hiç böyle bir durum olmuyor. Hatta tam aksine kendimi güzel gördüğüm için daha da mutlu oluyorum..

Siz de böyle günler yaşıyor musunuz? Ya da belki bazılarınız kısa süreliğine böyle hissediyordur?

Yoksa aranızdaki tek çılgın ben miyim?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• 16 17 yaşlarındayken sürekli ayna karşısına geçip saçlarımla uğraşır kendimi beğenir ve mutlu olurdum. bazen de ne yapsam kendimi beğenemez ve moralim bozuk kendimi çirkin hissederek döner dolanırdım. büyüdükçe şunu farkettim; aynaya bakarken kendimizi güzel yada çirkinmiyiz diye değerlendirmemeliyiz. sadece saçımız başımız düzgün mü diye bakmalıyız ve mutlu olmak için daha gerçek şeyler bulmalıyız. unutmayalım ki yüzümüzü fiziğimizi vs. biz yaratmadık ve kendimizi çirkin bile bulsak bu sebeple kendimizi kötü hissetmemeliyiz çünkü bizim yapmadığımız bir şey için kendimizi kötü hissetmemizin hiç bir mantığı yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi bu genellikle uyku durumunla ilgili

1|0
    0|0
    • Evet, bazen ben de öyle hissediyorum. Muhtemelen en cok uykuya ve yorgunluga baglı oluyor.

• Morluklar ve solgunluk genetik.. Birini halama, digerini de kanımın katılıgına borcluyum..

Yine de su tüketimimi cogalttım :)

• hmm peki öyleyse:)

• Bayanlara mı sordun bilmiyorum ama,erkeklerde de oluyor bazen yakışıklı bazende çirkin hissediyorlar kendilerini

1|0
    0|0
  • Kuaföre git üzerine bir iki parça kıyafet al biriyle seviş ve türk filmi izleyip biraz gözyaşı dök işe yarar

0|0
    0|0
  • insan uykusunu alamayınca kendisini yaşlı hissediyo aynaya ilk baktığında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşamaz mıyım ya beni anlatmışsın :D Bazen çirkin geliyorum kendime bazen çok güzel ruh haliyle alakalı sanırım.

1|0
    0|0
  • Bende kendimi aynada izlemeyi seviyorum 3 yaşından beri var olan bir şey bende dışarı çıkmasamda hep evde hazırlanır otururdum bu beni mutlu ediyor kendimi en çok duştan çıktıktan sonra beğeniyorum yüzüm çok saf ve duru bir güzelliğe bürünüyor makyaj yaptığımda ise çok daha farklı çekici oluyorum.

0|0
    0|0
  • bazen kendimden gıcık kapıyorum ben bile kendimi beğenmezken başkası hiç beğenmez diyorum ve evden çıkmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Sadece haftasonları yani uykumu aldığım zamanlarda güzel bulurum kendimi.Senin durumunda uykuyla ilgilidir belki.

1|0
    0|0
  • ben yaşarım bence bu ruh haline bağlı birşey ..

0|0
    0|0
  • merak etme yalnız değilsin:/

1|0
    0|0
  • bunun neresi çılgınlık..

doğal her insanın yaşadığı şeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...