Fitness'a başlamak istiyorum gitmek istediğim bir yer var ama çok erkek var ne yapmalıyım?

Gerçekten çok iyi bir yer ama çok fazla erkek var ben rahatsızlık duyarım. Kızlar ve erkeklerin çalışma saatlerini veya günlerini ayrı yapmazlar mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlara özel fitnes salonların ıvar oraları tercih et

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• teşhirciliği bırak sporunu yap kimseye de bakma yap çık birşey olmaz

0|0
    0|0
    • Teşhircilik değil bu rahatsız oluyorum ben bakmıyorsam onlarda bakmayacak o kadar

• sen kızsın zaten kızlar öyle rahatsız edici bakmaz genelde erkekler bakar sen hiç dönüp bakma boşver

Erkekler Ne Diyor 9

• erkek kılıgında git

1|0
    0|0
  • merak etme 3 yıldır fitness yapıyorum orda çalışan insanlar harcadığı efor yüzünden kimseye bakmıyor hatta sen konuşmaya bile çalışsan orjin etkisi yüzünde bağıra bilir :)

0|0
    0|0
  • Benim gittiğim spor salonu eskiden öğlen 2 ye kadar bayanlar 2 den sonra erkeklerdi.
    Çalışan bayanlar gelemiyor felan diye erkeklerle bayanları birleştirdiler. Her gittiğimde rahat 30 erkek 10 bayan oluyor.
    Benim umrumda olmaz kim gelirse gelsin yani rahatsızlık duyacağın bir durum yok ki. Oraya herkes sporunu yapmaya gidiyor.

0|0
    0|0
  • öyle, düzgün kurumsal bir salona gideceksin ozaman oralardada var ancak daha seviyeli insanlar en azından maslaktayım ben burada manken model bayanlar var rus kızlarıyla idman yapıyoruz ancak saygı var

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun simfiden

0|0
    0|0
  • Az erkek olana git

0|0
    0|0
  • Gitme erkeği az bir yere git.

0|0
    0|0
  • Sende kizlari topla
    Git

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi şöyle; bazı kızlar vardır sırf kendilerini göstermek için giderler, bunlar spor için ekstra makyaj yapanlar ama aslında spor yapmayıp salondaki erkekleri gozleyen tiplerdir. Erkekler ona bakınca veya laf atınca kezban rolüne bürünürler, sapık muamelesi yaparlar. Ama sen gerçekten spor yapmak istiyorsan ve gerçekten dikkat cekicek spor kıyafetleri vs. tercih etmezsen, sürekli spor yapmak yerine saga sola bakmazsan, seni rahatsiz edicek bakışlarla karşılaşacağını sanmıyorum. ☺

0|0
    0|0
  • Daha normal bir yer bul ya da oraya git konuşmazsın olu biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...