Kız tavlamanın altın kuralı nedir?

Kız tavlamanın altın kuralı nedir? Kız tavlamanın altın kuralı nedir?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• kız tavlamanın bi yolu yoktur kız isterse tav olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Altın dedin ya işte.

1|0
    0|3
    • Eksilemişler ama çok güldüm ben ya sağol :D Bilezik bilezik diye eniştemin başını yiyen ablam canlandı gözümde :D

• Eksilerler, emme adam yıldönümünde altın inci almaya görsün buraya gelip başlık açarlar namıssızım. kdjgkdgş

• bi de seviyom dedi

0|0
    0|0
  • Kız tavlamanın 15 altın kuralı burada>>kiz-tavlamanin-kolay-yolu-internet.blogspot.com.tr/

0|0
    0|0
  • iki gün sonra sağa sola bakmıcağının güvenini vermelisin :) ben o tür erkeklerden değilim gibi yap

0|0
    0|0
  • link

Bu şarkıyı söyleyen beni tavlar.

0|0
    0|0
  • para para para

0|0
    0|0
  • kendine güvenli olup..cıvıtmadan ilgini belli etmek.

0|0
    0|0
  • net ve kararlı olup o kızın aklında yer ediceksin.

0|0
    0|0
  • yakısıklıysan 1 -0 ondesındır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kız tavlamanın altın kuralı karşıdaki kızın çıkarının ne olduğunu bilip ona göre davranmaktır...

0|1
    0|0
  • Beyin.

1|0
    0|2
  • kadınlara biraz ukala ve egolu davranmak lazım. başlarda biraz ters davranıp sinirlendirebilirsen karşındaki kadını ilerleyen zamanlarda onu elde edebilme şansın oldukça artar...

0|0
    0|0
  • önce tavlamak kelimesini aklından çıkarmalısın.karşındaki bayanı bir rakibinmiş gibi gördükçe bayanlarla ilişkilerinde başarılı olamazsın

0|0
    0|0
  • İlk intibada kıza potansiyel sevgili olabileceğin imajını vermektir altın kural...

0|0
    0|0
  • hoşlandığını belli etmemek

0|0
    0|1
  • anında yanına gıt dırek soyle budur kural

0|0
    0|0
  • tavlamaya çalışmamak ...

0|0
    0|0
  • ya insanlar konuşa konuşa anlaşır diyolar git konuş işte

0|0
    0|0
  • Açlarını ortadan ikiye ayırıp yapıştırcaksın iyice. geceleri güneş gözlüğü takıp terlikle beyaz çorabı kombin etceksin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...