Sporcular bakın bir kardiyo yaparak yüz zayıflar mı? Benim için çok önemli?

Arkadaşlar spor yapıyorum fıtness kiloda alıyorum ama kollarda bacaklarda kilo yok yüzüm alıyor benım dengesiz beslenme yüzünden yüzümle vucudum cok şekilsiz oldu sosyal hayatım bitti denebilir mahvetti beni bu durum kardiyo yaparsam daha cok erirsem bu sefer az olan kol bacaktakiler de mi gider yoksa güzel bir beslenmeyle yüzü eritip vucudu fit tutabilir miyim kardiyo yüzü eritir mi lütfen yardım edin çok çaresizim ya...

Güncellemeler:
yuardımmm
yardmmdmmm

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• yanlis besleniyor ve fitnesi yanlis yapiyorsun, kas yapiyorsundur ama kaslarin üzerine fazla yag depoluyorsun.. Bu dedigim formüle dikkat et, yaglar eridiginde yüzündeki yaglarda erir..

0|1
    0|0
    • kardeş nası yapcam allah rızası ıcın biri yardım etsin. artık yağ hic almıyorum ekmek bile yemıyorum kepekli yiyorum bir dilim sadece ve eti form mısır patlagı light süt yulaf yumurta yiyorum o kadar şekerde kullanmıyorum ne yapmam lazım kardiyo koşu bandı yaparsam kol ve bacaklarda mı cok kötü olur ya suratın gitmesi lazım cok ciddiyim ne yapmam lazım

• kardes ben böyle abur cubur cok yemem ama arada bir ckolota yiyorum o kadar hamur işi birşey yemiyorum başka. ağırlıkta da bir program var onu yapıyorum 12 şer setten 3 kere yapıyorum 3 ay oldu spora başlayalı hemen hemen 7-8 hareket yapıp bitiriyorum ayaklarıda çalıştırıyorum. sadece kardiyo yapmıyorum işte onuda yaparsam cok eririm diye korkuyorum zaten bacak ve kollarım zayıf sadece yüzde var işte normal egzersizle yüzüm erir mi ki ya

• Kardiyo sadece isinmak icin yap 10-15 dakika arasi, enerjini kardiyoda harcamam gerekiyor..
      Haftada 3 gün ve yedigin yiyecekler az yagli, agirlik protein karbonhidrat olsun...

3 ay cok kisa bir süre, 1 sene sonra ancak sonuclar belirginlesir.. Sabirla devam et..

• Biraz eriyor

0|1
    0|0
    • peki vucut cok mu bitik hale gelir ya?

Yükleniyor...