Biraz cesaretli olun erkekler!

Yalnızım felan diyenlere gelsin. Az önce uzun süre bakıştığım kızın telefonunu aldım, ve şu an mesajlaşıyoruz. Sadece bi flört, aşk meşk olayı size kalmış bise. Yani ben şu an onunla çıkmıyorum. Sevgili durumunda değilim fakat yeni birisi, gözlerimle etkilediğim biri.

Yalnızım diyosunuz ,epey atarlanıyosunuz. O gelsin istiyosunuz ama öyle olmuyor işte. Bayanların %90'ı suskundur, sizin onlara gitmeniz lazım, sizin ona bir şey sormanız lazım, ilgilenmeniz lazım. Sizin ondan istemeniz lazım. Sizin ona bi teklif yöneltmeniz lazım. Bu adım her şey.. Gelelim nasıl olduğuna,

Göz sinyali her şeydir, herkes bakar mı size? Ya da uzun uzun bakar mı? Uzun uzun bakanların çoğu size bakıyodur işte, gelmenizi bekliyodur, birşey sormanızı. Herhangi bir mesaj vermese bile gidin yanına, bir şey deyin, bir şey isteyin. Bi muhabbet kurun. 5 dk içinde uzun süre bakıştık, gittim yanına ve : biraz konuşabilir miyiz? dedim. Kendimi tanıttım, o da tanıttı. " Sanırım işin var, numaranı alsam daha sonra konuşsak olur mu?" Olur dedi ve numarasını verdi. Yani her şey sadece bu kadar.

Çok sevdiğiniz biri de olabilir, sevmediğiniz biri de. Ona mutlaka yaklaşın, saçma da olsa birşey sorun, öyle uzaktan bakmayın, yaa ne kadar güzel deyip sadece uzaktan beğenmeyin onu.

Şunu unutma asla; "Kalbin kırılabilir ya da dünyanın en güzel aşkını yaşayabilirsin. Ama denemediğin sürece asla bilemeyeceksin."

Sadece bir adım at ve konuş yeter :) Şimdi bazılarınız soru nerde dicektir? Soru şu, bu konuda erkeklere yardımcı olur musunuz? Onların cesaretli olmalarını istiyor musunuz? Sizin düşünceleriniz ne?

Not : Böyle birşey yaptım diye hava atmıyorum ama zor durumda olan hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum. Ve sadece ilk adım için konuştum. İkinci, üçüncü adımları da siz atın erkekler ama sonrasını onlara bırakın ;) İlk adımları hep siz atacak değilsiniz, biraz da sizle o ilgilensin. Ama İLK İLGİLENMEYİ ve onun bilincine kendinizi tanıtmayı İLK siz yapacaksınız, yapmalısınız

Güncellemeler:
Hiç kimse sözü beğenmedi mi acaba?

"Kalbin kırılabilir ya da dünyanın en güzel aşkını yaşayabilirsin. Ama denemediğin sürece asla bilemeyeceksin."

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• başını okudum sadece:Dne bu ego ağa sendeki.gidip hemen aranızı bozmam gerek:D

0|1
    2|2
    • Kıskan sen anca :)

• öffffff diyorum ergenos olma

• işimize gelmeyince de öff yazalım, karsımızdakine ergen yazalim öyle mi:) neyse uzatmiyacagim :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• :) ben çok çekingenim içime kapanığım , iki kelimeyi bir araya getirip köprü oluşturamıyorum , kızlarla konuşurken kek kek kekeliyorum , ahenk esmemiş kırıntısını bile bırakmamış bana , kızlar görünce nasıl bir dil var sende sen nasıl bişeysin böyle diyor :) ben napmalıyım abi :)

0|0
    0|0
    • Hocam dil her şeydir, eğer durumunuz cidden böyleyse dilinizi düzeltmelisiniz, gerekiyosa kekeme kurslarına vs gitmelisiniz. İletişim her şeydir. Bizi ön plana atan dilimizdir zaten

• ama yalnız kalırsınız böyle de, yani ben yalnızlık cekiyorum arada. cok bilmek ya da iyi olmak bu alanda, dilini iyi kullanmak biraz kötü :) HERKES gibi olmak lazım :)

• :) ne amaçlı ayar verdiğin önemli , arkadaş için ise farklı heceler türer , cinsellik için ise faklı nameler selamunaleyküm der :) üçüne de doydum sevgili kullanmayı bırakalı uzun zaman oldu öyle kötü alışkanlıklarım yok artık benim :) dilerim mutlu eder yaptıkların seni , unutma elde etmek değildir önemli olan , elde tutabilmektir başarmak olan :)

• Ben bunları zamanında buraya makale olarak yazmıştım... Malesef kardeşim, buradaki kişilerde o özgüven yok..

0|1
    0|0
  • biraz cesaretli olun erkekler

0|1
    0|0
  • özgüven patlaması yaşamışsın kanka

0|0
    0|0
    • Öyle birşey yok hocam, bi telefon sadece.

• vol.1 vol.2 şeklinde olsaydı devamı da gelirdi.güzel yazmışsın ama kırpss ;))

• kanka biz senin kadar yakışıklı değiliz işte sorun orada

0|0
    0|2
  • ilk gördüğün gün numarasını veren bir kız benim için bir başarı değildir

0|0
    0|0
    • daha fazlası da olabilir, yaptım da. ama bu ilk adım işte, hic yapamayanlar veya zorlananlar icin. senin benimki gibi üst demek ki :)

• Ha ha:) Para var mı para, sen onu söyle? :)

0|0
    0|0
  • Valla hocam yakışıklı felan de değilmişsin ama kadınlar konusunda başarılı olmak her şeye bedel ilişki konusunda. Kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Resimlerden anlayamazsın ama yinede teşekkür ederim :)

• Belki de. Gördüğüm kadarı neyse onun üzerinden dedim.

• amanda aman kızların sağı solu blli olmaz hoşlansa bile çantayla şemşiyeyle felan vurur en iyisi hiç yaklaşmamak :D

0|0
    0|0
    • Öyle birşey yok hocam. Düzgün isticeksin, yanlıs anlıyosa peki iyi günler diyip geçiceksin. Aklında yer edinirsin, o sana bakar yanına gelir sonra ;)

• Kadınlarsız hayat olmaz, bi kadın yüzünedene tüm kadınları silip atamazsn

• şuanlık attım.samimiyet benim için çok önemli o güveni veren birisi olursa sorun yok.

Yükleniyor...