Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Bu sözler doğru mu sizce?

Çirkin kadın yok bakımsız kadın var sözü sizce doğrumu?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi bir beğenen bulunur. Göreceli olan güzellik kavramına göre, benim dünya güzeli olarak gördüğüm kişiyi başkası beğenmeyebileceği gibi, başkasının beğendiğini de ben beğenmeyebilirim.

Bu söze inandığımı söyleyebilirim ben. Kadın kendine bakınca çok daha güzel görünür bize :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İstisnalar hariç doğru bence. Bir şekilde bakım bir albeni yaratıyor. Bakımı full makyaj, bakımsızlığı doğallık olarak nitelendirmiyorsak..

0|0
    0|0
  • bakımsız kadın kat kat çirkindir ama bide dış görünüşü/fiziği gereği allah vergisi Çirkiliğide olanlarda var yani..yada şöle diyim vucudunun hiç bir yeri orantılı olmayan..

mesela up uzun boyludur çoook zayıftır değil makyaj ve açık giyinme ,yüzüne boya döküp çıplak gezse gene bişi olmaz :D

ha sadece bakımsızdır , o zaman gene çirkindir ve bakım yapmak mecburiyetindedir :)

1|0
    0|0
  • Çirkin kadın vardır. Nasıl yoktur. Ne bakımlı kızlar görüyoruz yaratık gibi. Valla okuduğum bölümden en güzel kız benim yahu. Çoğunda bıyık var.

1|1
    0|0
  • Ruslar ne güzel söylemiş ''Çirkin kadın yoktur az vodka vardır'' diye.Biraz içtin mi Kibariyenin annesi bile güzel görünür insana :))))

1|0
    0|0
  • evet bu konuda haklısın:)

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur bakımsız ilgisiz kendini salmış kadın vardır..bence çok doğru bir söz...çirkin kadın vardır diyenlerede şunu diyorum bakış açınızı değiştirin ...

0|0
    0|0
  • Allah herkesi güzel yaratmıştır. fakat olay beğeni meselesi. benim beğendimi başkası beğenmez başkasının beğendiğini ben beğenmem olay kişilerin beğenisinde bitiyo. bazılarının süper dediği kıza ben bu mu güzel diyorum. iş bakmada bitiyo

0|0
    0|0
  • doğrudur, her kadın güzeldir, bazı rötüşlarla- botoks, epilasyon, bronzlaşma, gerdirme, slikon artık çok yaygın. ama doğal güzellik gibisi yok

0|0
    0|0
  • votkadır o haha :)

0|0
    0|0
  • Herkesin bir alıcısı vardır ..Sadece o bakış açısını bulmak lazım.

0|0
    0|0
  • çirkin çirkindir kızı erkeği olmaz bunun bakım,makyaj bunlarla ancak kötünün iyisi olunur

0|0
    0|0
  • çirkin kadın vardır vardır. badana da yapsa yaramaz kimine :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• bu çok göreceli bir kavram ama.mesela benim sevdiceğimi yavrucağımı herkes beğenmeyebilir ama o benim gözümde dünyadaki en yakışıklı erkektir.birini ne kadar çok seversen çirkinliği o kadar çok azalır diye düşünüyorum.ama bakımlı olmakta şart tabi.

0|0
    0|0
  • çoğu kadın için geçerli bir söz olduğuna inanırım. ama tabi gerçekten çirkin kadınlar da yok değil. fakat bence vasat bir kadın bakımla ve kendine olan güvenle rahatlıkla dikkat çekebilir. kendine güvenin çok önemli olduğuna inanıyorum.

0|1
    0|0
  • değil..çirkin kadın vardır.istediğin kadar alla pulla yine çirkindir.

0|0
    0|0
  • bence doğru değil güzel çuval bile giyse güzeldir sözü boş değil yani. ayrıca bakım insanı güzel değil hoş gösterir sadece.

0|0
    0|0
  • çirkin kadın vardır ama yüzü değil kalbi çirkin olan.yüz güzelliğine gelince makyaj her şeye kadir

0|0
    0|0
  • katılmıyorum buna ne yaparsan yap güzel olmayanlarda var.

0|0
    0|0
  • Yaratılanı sevelim yaradandan ötürü.. Cirkin demeyelım kotu bi durum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...