Feminizm üzerine kurulan saçma teorileri zincirleme dizersek Dünya'yı kaç kez turlarız?

Hazır önümüzde de Kadınla Günü var iken gündeme uygun bir sorunu ele alalım dedim.

Evet, insanlar ve onların önlerini görmelerini engelleyen "ön yargıları" konumuz. Siz çok konuştunuz beyler, biraz da feministlere öncelik tanıyın. Anti feminist kesimler, siz yok musunuz?

Bu soruyu yöneltsek kuşkusuz alacağımız cevaplar şu şekilde olurdu: "Dünya'yı tura çıksak, bu keşfi kadınların komik, öfkeli, alaycı, şaşkın ve teselliyetçiliği yüksek sözleriyle yapmayı tercih ederiz" Elbette ki medyada dolanan mitlere göre hareket edecek olursak bir paket "pestenkerani iddialar" savunulduğu kanısına varabiliriz.

Nedense şu son bir kaç yıl içinde de çok saygın medya starlarının feministlik hakkında görüşleri artış sağladı. Garipsenir bir durum olsa gerek.

Diyeceklerim bu kadar.

Herkes biraz feminist. Fakat ne yazık ki herkes bizimle değil.

Bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının kadın olduğunu hiç unutmadım, bizden zarar gelmez diye illa bacım bacım diye diye mi dolaşalım...asdasd

2|0
    3|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• feministliği herkes çok yanlış anlıyor. kadının erkekten üstün görülmesi olarak biliniyor. halbuki feminizm kadın ile erkeğin eşit olduğunu savunur. ben erkek olarak bu görüşe katılıyorum.

1|0
    2|1
  • Feminist erkekler bile var :SS Feministlere hemcinsleriyle beraber mutlu birliktelikler dilerim . Benim görüşüm bu

0|0
    3|1
  • Kadınları hiçbir zaman bu kadar önemsemedim Annemden ziyade... Herkes yerini ve hadiini bildiğinde sorun yok... Kadın da haddini bilecek erkek de. . Dünyadan " fahişelic" kavramı olduğu sürece hiçbir kadın erkek kadar rahat olmayacaktır... Saygılaree :)

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 2

• feminist olmak her kadının doğasında var ama abartmamak gerek tabi

1|0
    2|0
  • seni tanıdım

1|2
    2|0
Yükleniyor...