Sevgilinizin ailesi tarafından istenilmiyorsanız ....

böyle birşey çok şükür başıma gelmedi o yüzden nasıl bir şekle bürünürüm bilemiyorum. yalnız tam tersi başıma geldi yani benim ailem sevgilimi istemeyince bende bıraktım.

şimdi sorulara bakıyorum çoğunlukla aile tarafından istenilmemek söz konusu.

sorum şu karşı tarafın ailesi tarafından istenilmiyorsanız üzülürmüsünüz ? gücünüze gidermi? tepkiniz ne olur ? rahatsızlık duyarmısınız. zorunuza gidermi ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• üzülmem gücümede gtmez , tepki olarak kızlarını kaçırırım . Rahatsızlık tabiki duyuyorm hyatımda 1 sefer evlenicem ( nasipse ) oda adetiyle doğru düzgün olsn isterim tabi ama şartlar buna müsade etmiyosa hiç acımam kaçırırım kızlarını . sonra tıpış tıpış kendileri gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• giderdi tabi neden gitmesin. ancak sebepleri vardır elbet. kötü biri olmadığım için başıma gelmez heralde.

0|0
    0|0
  • illaki ister istemez insana koyar*insan bunlada yaşamaya alışır. yaptığın sey yanlış ailen istemiyor diye ayrılmıssın zoru görmeden pes etmişin yazık olmuş...

0|0
    0|0
    • boşversene değmiyodu zaten çok iyi yaptım. ama zoruna gitmişmidir *

• ben kme nasıl dvrancğımı gayet iyi biliyorum ama böyle konuşuyorsam bilki altında bişeyler var ki bu kdr serttm açık açık gebersin ölsün sktrsn gitsn :) ohh miss

• o zaman sorun yok mesele çözüldü :)

• önemli olan eşimin beni gerçekten sevip sevmediği, gerisi okadar önemli değil. önemlide okadar değil. hani gönlü olsa daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • sevgilim tuncelili ben trabzonlu bu yüzden istememe durumu oluyor o alevi ben sünni buda var biraz zor ama takmıyorum tanıyınca istemiyoruz derlerse koyardı şimdi tanımıyolar beni pek

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi çokta umrumda dedim güldüm geçtim :D

0|0
    0|0
  • Ee tabi gider..Ciddi bu konu bu.

0|0
    0|0
  • Çok zor çok okadar zayıf çaresiz olmaz insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden istenilmediğimi sorgularım.Gerekiyorsa gider konuşurum ailesiyle.İstenmemeye devam edersem yok yere kendimi sevdirmek için uğraşmam.Oğluna bırakırım tavrı.Oğlu olurda beni sever ailesine bu yüzden karşı gelirse ailesi sittin sene torunlarını göremezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...