Kızlar ne düşünürdünüz?

Diyelimki tanışdiğiniz biri var .. Sonra ona ne yapıorsun yazdımkj oda düsh alçam dedi ve sizde şimdiden saatler olsun yazdınız oda gel beraber olsun yazdı Sonra siz saçmalama yazdınız ve oda zaten saçmalamak için yazdım? Şimdi bu nedemek istiyor tepkiniz ne olurdu? Ve onunla daha yazısırmıydınız ?

Güncellemeler:
Vay pic
Serefi dolmamis serefsiz

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yazışma abla herifin niyeti belli oltayı atmış ya tutarsa hesabı imkanın varsa abine felan söyle s*çsın ağzına.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen onun için bir avsın ve seni yokluyor :D :D

0|0
    0|0
  • resmen beni yıka demiş

0|1
    0|0
  • Valla acıkcası sölim oglumuz azmış ilerisi sex muhabbeti yanlış anlamam tipik erkek yaklaşımı

0|0
    0|0
  • şakasına yazmıstır belkıde baska bısı ıcın onu sen tanıyorsun

0|0
    0|0
  • abla yaşınız kaç

0|0
    0|0
  • Yoklama yapmış tutarsa diye sen bozunca da apışıp kalmış :D

0|0
    0|0
  • adamın sana göz koyduğu falan yok ama verirsen almam demez işin Türkçesi bu

0|0
    0|0
  • Ne demek istediğini gerçekten anlamadın mı :) ?

0|0
    0|0
  • sana zarf atmış.sanal sekse çekmiş olayı..

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu düzelteyim saatler olsun değil sıhhatler olsun. Soruya dönersek, akıllı ol daha yazışma.

0|0
    0|0
  • Onun niyetinde cinsellik var şimdi dolaylı yollarla ima ediyor daha sonra açık açık söyleyecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şaka yapmış ve var bunda?

0|0
    0|0
  • Olumlu cevap verir misin diye seni denemiş sen saçmalama falan yazınca da lafı döndürmeye çalışmış daha yeni tanışıyosan böyle konuşmamalı tabi

0|0
    0|0
  • Piç kurusu diyorum ben bunlara.

0|0
    0|0
  • Hayır çok esprili,aşırı cıvık biri olsa amann normal bunu yazması dersin ama belli ki çok samimi değilsiniz ne demek gel beraber olsun ne sanıyor yani seni? Nereden alıyor bu cesareti? Bence devam etme.Sen heee desen,ben saçmalamıştım aslında demeyecekti.

0|0
    0|0
    • Yok yani onu taniyorum sadece sanal

Aleminden degil ve böyle hic hosuma gitmeyen bir hareket kenim irendim ondan simdi acik acik ne demek istiyorsun desem erkek bu der ki simdi ne dusunyonki serefsiz ya neyse cok sinirlendim

• Yazma daha fazla bence.

• Evet yazmicam ..:)

Yükleniyor...