Bu kilomla ne yapmam gerek?

Merhaba, ben 19 yaşındayım adım sibel boyum 1.65 ve kilom 80. Çok cana yakın bir kızım herkese çabuk ısınırım kendimi çabuk sevdiririm eğlenceliyim yani herkesin dediğine göre. Melek diye çok yakın bir arkadaşım var fiziği gayet güzel, yüzü güzel, konuşması güzel. Ya da bana herşeyi güzel geliyor. Benimle aynı yaşta. şu an çok sevdiğim biri var, deli gibi aşık olduğum aklımdan çıkaramadığım. Bunu ona söyledim fakat olmıcağını söyledi kimseyle çıkmak istemediğini söyledi ve bana meleğin çok güzel bir kız olduğunu vücudunu beğendiğini söylüyor.. ben kilom yüzünden beni kabul etmediğini biliyorum hissediyorum ve üzülüyorum ben bıktım bu durumdan kilolu kızlar veya erkekler hep dışlanıyorlar gibi hissediyorum ben hep bu durumu yaşadım çocukluğumdan beri kilo vermek istedikçe kilo alıyorum ne yapmam lazım benim? zayıflamayı defalarca denedim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tıp öğrencisiyim. Basite indirgemeye çalışarak anlaşılır bir dille seninle bilgilerimi paylaşayım. Besinler 3'e ayrılır. Karbonhidrat-Protein-Yağ. Karbonhidrat tüketimi kanda glikoz seviyesini artırır, glikozlar hücreye geçer, fazla glikoz glikojen olarak depolanır, fazla glikojen ise yağ olur. Tavsiyem, olabildiğince düşük karbonhidratlı beslenmeye bak, çikolata, ekmek, şeker vb. şeyleri hayatından çıkar. Yağlı ve proteinli beslenmeye devam. Yağdan kaçma, ceviz ye, eti yağlı ye, sütü yağlı iç, ancak yağın kalorisi yüksek, o yüzden abartma derim. Aerobik egzersiz yap, 40dk yürüyüş gibi... İnternetten araştırabilirsin. Bu dediklerimi uygularsan Allah'ın izniyle yağlarını yakarsın. Lakin sana söyleyebileceğim en iyi şey İMKANIN VARSA DİYETİSYEN'E GÖZÜKMEN. Çok ayrıntılı yazamadım, sorun olursa sorarsın.
    Sorunun psikolojik kısmına gelecek olursan, kendini zorla sevdirmeye çalışma, seni seven böyle sevsin, biliyorum çok klişe bir laf ama, gerçek bu, seven böyle sevsin, aylarca uğraşırsın, ideal bir kiloya gelirsin ama kendini sevdiremeyebilirsin. Yatırımını ona göre yap.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım vericez işte :( yapacak başka bir şey yok. Ayrıca bence sen kilonla mutluysan vermene gerek yok sırf bir erkek için kendini hırpalamana gerek yok.

0|1
    0|0
    • bence boş yere takıntı yapıyor, böyle balık etli hatunlar acaip hoşuma gidiyor, gerçekten adam gibi severse karşındaki bence elinden gelenin fazlasını yapar ve yardımcı olur

• @atomkarinca_06 Teşekkür ederim önerilerin için ben diyetle ilk önce ödem sorunumdan kurtulmak istiyorum. Daha sonra fitnessa başlayabilirim :)

• hah işte böyle ol ya :D unutma hiç bişey senden daha değerli değil. ayrıca bilmeni isterim her zaman yanındayım :) konuşmak dertleşmek istersen hep burdayım :) sevindim böyle mutlu olmana

Erkekler Ne Diyor 10

• bencede.. seni beğenen o halinle beğensin. ki ben balık etli hatunlardan acaip hoşlanırım. ama yok illa ben memnun değilim zayıflamak istiyorum dersede ben elimden geldiğinde yardımcı olurum, destek çıkarım. sen hiç kafana takma. öyle insandan hayır gelmez zaten

0|0
    0|0
  • Devlet hastahanesine git kan testi felan yaptir bahaneyle kilo vermek istiyorum de diyetisyene gonderiyolar cok guzel diyet takvimi veriyor 1 yilda istedigin kiloya ulasiyorsun ayrica diyet takvimine o kadar alisiyorsunki artik daha cok yemek istemiyorsun cok rahatliyorsun tabi ben tekrar almasaydim daha iyi olucakti ama ben useniyom simdi sen kurtul bari

0|0
    0|0
  • İnsilun direncin mi var

0|0
    0|0
  • kılo ver arkadasım bakmaz tabi bı gırtlagını tutacaksın ya spor yapıcaksın altı üstü git yarın spora basla gırtlagını tut biraz kilo nedir ya hiç işim olmaz kilolu kadınlarla istedigi kadar sevecen iyi huylu olsun zayıfla ben veremiyorum diye b şey yok verenler nasıl veriyor? 6 ay sık dişini kendine öz güveninde gelicek emin ol

0|0
    1|1
  • Senı oldugun gıbı sevecek bırı senın işiçözerr

0|0
    0|0
  • Ben balık etli kızları çok begeniyorum, sen bosuna üzülüyorsun.
    Seni bu halinle begenecek erkekler var.

0|0
    0|0
    • yok olsa da hiçbiri bana denk gelmiyor anasını satayım

• ben balık etli kızları seviyorum, mesaj yaz bakayım bana

• gelsene yaramaz kız, neredesin :/

• Bazı balık etli kızlar çok çekici olabiliyor bu durum kilo ile değil karakterle ilgili

0|0
    0|0
  • Üzülme Hersey Olacağına Varır Seni Sevecek Seninde Onu Sevecegin biri çıkar karşına

0|0
    0|0
  • Hani nerdesin?

0|0
    0|0
  • olsun balık etlisin ne güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Senin gibiydi bnim durumum ama farklisi cikiyorduk ama ben gorusmek istemiordm falan kilo aldım diye. Yuzum yabanci hatunlar gibi kalın dudak iri gozlu yanaklarim yapilmis gibi, ve bir cogu bebek gibisin çok hossun diyip gozunu alamiyorlar, sade kilo sorunum var. Diyolar ya her guzellikte bir kusur var.. Demekki sende guzelsindir ki kusurun benim gibi kilo

0|0
    0|0
  • Diyetisyene git spor yap düzgünce beslen başka çare yok istediğin kadar spor yap düzgün beslenmeden zayiflamissin belki sende sorun vardır tahlil yaptir

0|0
    0|0
  • diyetisyene gitmişsindir sanırım dimi

0|1
    0|0
  • Seni görünüşün için sevecekse hiç sevmesin daha iyi.

0|1
    0|0
  • spora başla bence , evde yapabileceğin bir sürü video var

0|1
    0|0
  • Spor salonu+ diyet. 25 kilo verceksin hepsi bu

0|0
    0|0
  • Bu kilon bence şu an iyi kilo almamaya çalış

0|0
    0|0
  • Bir spor salonuna yazıl ve parasını peşin öde gitmek zorunda kal. Çikolata ve yağlı şeyleri bırak ya da spordan önce canın istiyorsa ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...