Galatasaray neden ibrahimoviçi alamadı?

Galatasaray neden ibrahimoviçi alamadı van persie transferinden sonra galatasaray taraftarı ibrahimoviçi İstiyoruz dedi neden van persie transferinden sonra ibrahimoviçi istediler?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Vergisini ödemekten aciz olan bir kulüpden bahsediyorsun bence zlatan galatasarayı neden almadı onu tartışalım :)

1|2
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Canım van persie Fenerbahçe biliyon dimi hahahah :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Galatasaray taraftarının Fenerbahçenin Van Persie transferinden sonra İbra beklentisi oluşmadı, zaten 4 . Yıldız takılmadan öncede taraftarların yeni sezon için bir İbrahimoviç beklentisi vardı zaten yani şu anda zaten ligin en büyük yıldızı Galatasarayda oynuyor öyle birisi transfer yaptı diye bizde hemen bir karşılık verelim edasıyla hareket etmiyoruz.
    Ibrahimoviç şu anda dünyanın en çok para kazanan oyuncularından biri hiç kimse bir takıma sen nasıl İbrahimoviç i alamazsın diye bir eleştiride bulunamaz.

1|0
    1|0
    • Sen kendini kandır anca fenerbahçe van persieyi aldığında galatasaray taraftarı da bu transferin altında kalmamak için ibrahimoviçi transfer edelim dediler artık hastagler açtılar twwiteri olan yöneticilere ibrahimoviçi dediler gs mubirlerede onlarda teklif ettiler ama alamadılar

• Sneijder nasıl kovuldu ama hahahahaha inter taraftarı bile istemedi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
      Sneijderle VAN PERSİEYİ kıyaslıyor futbol cahili wes mevki lerin farklı oldunu bilmeyerek kadar cahilsin diego yla kıyasla sosayla kıyasla ama van persieyle kıyaslamak nedir hahahahaha kuyruk acı farklı oluyor tabi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ayrıca sosa sneijderden bin kat daha iyi çatla 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Ah canım bu kadarmı korkttum seni gizli korkak:)
      Sneijder Manchaster diye bir takımda oynamadiki kovulsun artık korkudan ezilmekten nasıl bir ruh haline girdiysen saçmalamışsın ahahaha

İstersen anket yap soruda benide etiketle bak bakalim kim daha iyi oyuncuymuş:)

Sneijder kovulmadı sadece maaşı fazla geldi Rvp yi artık milli takıma bile almıyorlar alsalarda Huntelaar oynuyor Rvp her zamanki gibi yine yedek:)

Senin gibi futbol fakirleri insanların karısına laf atarak üste çıkmaya çalışır Yolenthe bir manken ve model ama illaki o dilden anliyorsan git Caner'in karisina bak Yolente en azından ihanet etmiyor:)

Hala kalkmış 2010 yılında Ballondara aday gosterilmis ve futbol otoriteleri tarafından dünyanın en iyi oyuncusu seçilmiş Sneijderle yedek kalan Rvpyi kiyasliyorsun :) Tam bir futbol cahilinden beklenen bir yorum:)

Senin gibi korkaklar ancak gizliden benim şahsıma laf etme cürretinde bulunabilir eğerki birgün karşıma gizlenmeyerek çıkabilecek cesareti bulabilirsen tartışırız :)

• Ibrahimoviç'in maliyeti Van Persie'den çok çok yüksek. Şu anda Van Persie'nin 3 katı maaş alıyor. Türkiyede kimse o parayı veremez

0|0
    2|1
    • İbrahimoviçle van persienin piyasa değeri hemen hemen aynı yalnız biri 35 yaşında diğeri 32 ben piyasa değerini yarıştırmiyorum başkalarının transferini laf atmayalım lütfen van persieden sonra ibrahimoviç gelsin diye yönetime baskı yaptı galatasaray taraftarı neden

• Kıvırma şimdi ne demek istediğini biliyorum van persie piyasa değeri azmış ibrahimiçin fazla çok olduğu için alamadılar persieyi gs de alırmış unutma van persieyi gs de istedi ama alamadı bazen çok para versen de gelmek istemez bunun ailesi var kendisi ister mi o var anladın mı beni şimdi

• Kıvırma falan? Saygınız neden düştü? Burada medenice biz tartışamayacak mıyız, niye böyle sanki mahallede konuşur gibi benimle konuşuyorsunuz? Ne ara o kadar samimi olduk? Son bir şey söyleyip bu konuyu kapatmak istiyorum: Şu an siz fanatizmin etkisindesiniz, mantıklı olarak düşünemiyorsunuz. Van Persie çok büyük oyuncu ben küçümsemedim. Van Persie bir Ibrahimovic kadar para alamıyor bugün. İkincisi diyelim Ibrahimovic'i getirdiniz ona 10 milyon euro vermeniz lazım en az. Peki 3 - 4 milyon euro alan oyuncu isyan etmeyecek mi, neden onun kadar alamıyorum diye? Takımın mali dengesi bozulur bu sefer diğer oyuncular da aynı parayı ister. Bundan dolayı getirse bile sıkıntı olur dedim. Hayırlı akşamlar diliyorum size

• Bu mali tabloda ibrahimovicin sadece kramponunu alır Dursun başgan :)

0|1
    0|0
  • fener neden robbenı alamadı?

0|1
    2|3
    • Robbenle anlaşıldı kulübü bırakmadı zaten artık almak istemiyor markovicin alınması isteniliyor.

• Adam 15 milyon euro kazanıyor deniz kabuğu değil 15 milyon euro.

Neyle alacak GS?

1|0
    0|3
  • Dursun vizyonsuz bir başkan alabileceği tek isim bilal gibi anadolu topçuları. İbra için girişimde bile bulunmaması normal. Ünal Aysal olsaydı veya onun gibi bir başkan, taraftar bu kadar istedikten sonra İbrayı hertürlü alırdı. Şimdi biri çıkar Ünal Aysal kulübü batırdı der. Onun dönemindeki kupalara başarılara baksınlar. Ayrıca Galatasaray düşmanlarının hepsi Drogba da gelmez diyorlardı. Sonuç olarak hepsi Drogbanın 3. bacağını tattı :D

1|0
    0|1
  • galata anca babayı alır

1|3
    0|2
  • Ülkemizde 15 milyon euro yıllık geliri karşılayabilcek bir klüp yok ayrıca psg de bırakmaz, bıraksa da bonservis isteyecektir

0|0
    0|0
  • Bizdeki yıldızlar yeter

0|2
    0|2
  • gs fakir klup artik borç bataginda

1|0
    0|0
  • gs de iboyu alacak para var mı

0|2
    0|0
  • Para mı var çok borcu var

0|1
    0|2
  • #Dursunözbekistifa bunun özeti bu !!!

0|0
    0|0
  • ibrahimoviç gelmez buraya

0|0
    0|0
  • İstediği parayı toplansak sayma makinesi olmadan sayamayız belki de ondandır :D

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar ezik bir takım

0|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...