Sizce Volkan Demirel A Milli Takımımızın Euro 2016 kadrosunda olmalı mı?

EURO 2016'yla alakalı değerlendirmelerde bulunan tecrübeli hoca şunları ifade etti; "Keşke kadro seçiminin zor olduğu bir ortam olsa. Ama şu an bir sıkıntımız yok. Burak Yılmaz da o tarihe kadar iyileşecektir. Volkan Demirel tabi ki de milli takımı isteyecektir. Bu takım herkesin milli takımı. Bütün oyuncularımıza adil bir şekilde davranacağız. Kadroyu bu şekilde belirleyeceğiz."

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan Demirel, Burak Yılmaz ve Umut Bulut kadrodan çıkarılmalı. Galatasaray'liyim Burak ve Umut kadar pazarcı kılıklı bir futbolcu daha yok. Volkan'a gelecek olursak onun pili bitti bence. Saldırgan tavırlarıyla kendi kendini bitirdi.

Volkan Babacan yetersiz ama kötünün iyisi. Sağlam bir kaleciye ihtiyacımız var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Biz ne desekte Terim alır kesin ve net

1|0
    0|0
  • Hayır tabisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Milli formayı bırakıp gidene bir daha forma verilmemeli bence. Sanki mahalle maçında oynuyor da bırakıp gidiyor. Küstüm oynamıyorum olur mu hiç yani böyle bir şeyde? Milyon dolarları almasını biliyor. Bu işin bir de bu zorluğu var yani katlanacaksın

0|0
    1|0
  • Hayır.

1|1
    0|1
  • Volkan kadar tecrübeli kaleci var mı şu an ülkede ispanya karşısına ve ispanya gibi ülkelerin karşısına V. babacanla çıkmak büyük kumar olur. Volkan demirel olmalı inşallahda gider.

1|0
    0|0
  • Ben Beşiktaş'lı biri olarak tam da olması gerektiğini düşünüyorum.. Senelerce milli takımın formasını korumuş ve Fenerbahçe gibi bir büyüğün kalesini yıllardır korumuş ve korumaya devam eden bir tecrübenin kesinlikle kalemizi korumasını istiyorum..

1|0
    0|0
  • Olmalı

1|0
    0|0
  • Volkan alınırsa milli maçları izlemeyeceğim

1|0
    0|0
  • Saldırgan tavırlarıyla kendi kendini bitirdi.
    Onur candır , düzelir elbet kalitesi tartışılmaz

1|0
    0|0
  • Hayır olmamali

1|0
    0|1
  • Volkan banacana ve yedek kaleciye haksızlık olur. Alınmamalı

1|1
    0|0
  • Olmasın.

1|1
    0|1
  • Volkan'dan daha iyi kaleciler var. Sinan gibi, Babacan gibi, Ferhat Kaya gibi

1|0
    0|1
  • olmamalı yedek olmalı

1|0
    0|0
  • Hayir asla asla aslaaaa.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Türk Milli Takımı seyircisine küfür eden, medya mensubunu dövdüren kimse Milli Takıma yakışmaz.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Volkanı her ne kadar sevmesem de bu ülkenin en iyi kalecilerinden birisi yaptıkları ne kadar hoş bişey olmasa da belki bir şans daha verilebilir. Ama Fatih hocanın geri adım atacağını pek sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Volkan yoksa Mert alinsin ;)

1|0
    0|0
  • Cocuguna kufredecek kadar oroospuca davranan oroospu takimin oroospu taraftarina inat, Volkan bizimdir testisleri sizindir :)

0|0
    0|0
  • Hayirrrrrrrrrrrrr

1|0
    0|0
  • Volkan bana kufur ediyorlar diye agliyo gitmesin

0|1
    0|1
  • Olmalı ondan iyisi yok şu an Türk kaleciler arasında :)

0|1
    0|3
  • Hayır diyenlerinin annelerini volkan demirel si... in

Bir tane gizli volkan sınır dışı edilsin diyor yok artık ülkesinden kovduracak belli belli volkan bunun annesinin çok canını yakmış helal koçuma iyi yapmış

0|0
    0|1
  • evet olmalı

0|0
    1|2
  • o adamı değil milli takıma almak ülkeden kovmak lazım...

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Birinci olarak sen o kadroda yardımcı bir spor elemanı mı ne derlerse o olmalısın

1|0
    0|0
  • olmamali biz boyle iyiyiz

1|0
    0|0
  • Kendini milli takımdan üstün görenlerin, istediği zaman çıkaracağını sandığı o şanlı formayı, rüyasında bile görmemesini sağlamak gerekli.

1|0
    0|0
  • Fenerliyim volkandan nefret ediyorum. Milli takımdan da bir fok olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...