Kızların yorumunu bekliyorum

arkadaşlar yarın sevgilimle yıl dönümümüz...ona güzel bir saat aldım ve bir mektup yazacam şimdi. aklımda bunları nasıl vereceğim konusunda pek bi fikrim yok ama şu nasıl bi sorayım dedim... ikimizde sabahçıyız ve ben genelde hep geç giderim okula ama yarın erkenden gidip onun sırasına gül yaprakları döküp mektubu koymayı planlıyorum.. hatta belki mektubun sonuna sıranın altına bak gibi bişey yazıp hediyeyide koyarım sonra da ben girerim sınıfa falan filan nasıl sizce ve başka ne yapabilirim

Güncellemeler:
ya saat gerçekten kötü mü :( verirken : birlikte olmadığımız zamanlarda zaman cabuk geçsin gibi bişeyler demeyi planlıyordum :( yani bide saati aldım artık

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• saat mi aldın :S dha güzel bi hediye alabilirdn

0|0
    0|0
    • şimdi bikere kaliteli bir saat :D ve aklıma başka bişey gelmedi mesela ne olabilir :/

• bak bi yerde okumuştu kalpli çikolotalat kalp seklinde kutulu içinde su söz yazıcak hiçbirsey senden dha tatlı degil :)

• biliyorum bunu mesela başka ne olabilr

Kızlar Ne Diyor 3

• Birlikte Çekildiğiniz Bir ResiM Varsa Onu herhangi Bir Ajansa Gidip Bilgisayar Programıyla Kalp içerisne Aldırıp (Ama Hoş Birşey Yapmalı) Çerçeve Gibi Birşey yaptırabilirsin yanında çanta küçük kadınlar cantaya bayılır

0|0
    0|0
  • ben olsam yıl dönümümüzde derdım kı sende benı anlatan sende onu anlatan bır mektup yazın sızde okumayın bır yere saklayın kımsenın bulmayacagı 1 yıl sonra tekrar aynı yerde buluştugunuzda açıp okuyun derım

0|0
    0|0
  • daha ne yapabilirsin .. :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gül yaprakları dökme , mektubu verme sözel olarak hediyenden önce konuş saat güzel bir seçim değil ise hediye olarak hoş durmayabilir..

kız değiliz ama yorumumuz budur

0|0
    0|0
Yükleniyor...