Hangi bankayla çalışıyorsunuz?

ve size göre bu bankanın diğerlerine göre avantajları nelerdir?

ben şu anda garanti ve yapıkredi ile çalışıyorum, garantiden hiç memnun değilim, hesap işletim ücreti yok bilmem ne ücreti kes babam kes, resmen hırsızlık, eğer şubeleri çok olmasaydı ve direkt taşırdım paramı başka bir bankaya.. haliyle de önerilere açığım. şube sayısı yeterli müşterisini kazıklamak için kart ücreti hesap işletim ücreti annesinin nikahının ücreti falan gibi kazık çakmayan bir banka ile çalışıyorsanız yahut çalışmıyor olsanız bile çalıştığınız bankanın sevdiğiniz yönlerini paylaşırsanız sevinirim..

Güncellemeler:
teb marifetli hesap açtım aradığım özelliklere en yatkın konumda olan banka o idi zira =)
enpara.com a geçiş yaptım zira onu daha uygun buldum diyebilirim.. tek dezavantajı birikim hesabınızı verilen kartı bankamatiğe taktığınızda görmenize izin vermiyorlar.. sanırım internet sitelerinin biraz daha fazla tıklanmasını sağlamak için uyguladıkları bir taktik ki oldukça saçma geliyor bana.. ancak ekstradan %1.8 faiz için katlanıyoruz sanırım.. bununla birlikte telefonla ulaşma hizmetleri filan çok hızlı eğer ki telefonda uzun beklemeniz gerekiyorsa siz kapatın biz arayalım yapıyorlar..

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• tüketicilerin bu konuda eylem planı var 13 14 martta bankalar boykot edilecek

garanti bence Türkiye nin en iyi bankasıdır kullanmıyorum ama tarihini okuduk krizleri en iyi atlatabilen banka amerikadaki üniversitelerde ders konusu bile olmuş

yapı krediyi çok seviyorum taksit sayısı çok fazla biraz gec yatırıyorum paraları ama inşaallah kara listeye alınmadım:D

0|0
    0|0
    • garanti kullanıyordum kar değil zarar ettiriyor kestiği ücretlerle.. keriz yerine koyuyor insanları ben de değiştireceğim haliyle.. ykb genç kartım var ancak hesap açarsam filan yine zarar verecek bana fazla fazla hesap işletim kart falan filan alıyorlar..

• link burda yazıyo 14 martta protesto var

• umarım katılım yüksek olur eylemden haberdarım =)

Kızlar Ne Diyor 14

• valla 5 bankada hesabım bide kredi kartım var ama içlerinde en öğrenci dostu olan ziraat ve işbankası severim kendilerini

0|0
    0|0
    • her ikisiyle de konuştum ziraat sadece kyk burs yahut kredi yattığı zaman kesmiyormuş hesap ve kart ücreti, işbank her 6 ayda bir öğrenci belgesi ibraz ettiğin takdirde.. 6 ayda 1 ana kampüse git belge için para öde geri dön benim için sorun olur haliyle her ikisi de olumsuz gibi oldu malesef :/

• Garanti Bankası favorımdır. Her ne kadar bır cok ıvır zıvır ek ucret alsalarda. Kaliteli sağlam ve bır cok yerde atm sı subesı olan banka. hızmette mukemmel. Fınansbanktan uzak durun her konuda dusman basınaa

0|0
    0|0
    • garanti kullanıyordum kar değil zarar ettiriyor kestiği ücretlerle.. keriz yerine koyuyor insanları ben de değiştireceğim haliyle..

• karşılıgında hızmetı fazlasıyla alabılıyorsam kerız sayılmam bence ;) adamların hobı kuluplerı bıle var

• elbette keriz değilsiniz canım öyle bişi demedim.. ancak ben bankayı sadece banka olarak kullanıyorum genelde :/

• ziraat bankası

0|0
    0|0
    • ziraat sadece kyk burs yahut kredi yattığı zaman kesmiyormuş hesap ve kart ücreti haliyle diğer seçenekleri kontrol edeceğim..

• Garanti'yi severim.

1|2
    0|0
  • Tası tarağı topladım geçtim garantiye.

Bu diğer bankalar hızı ve politikaları beni öldürdü.

Oh mis garanti

.eft ücreti biraz tuzlu ama olsun heryerde atm si var :)

0|0
    0|0
    • her 6 ayda bir hesap işletim ücreti geçiriyor bana kartım olsaydı onu da geçirecekti.. haliyle değiştirme kararı aldığım banka garanti..

• Bonus kartta puanların ile hesap işletim ücreti almıyor

• yılda 90 tl hesap işletim ücreti keserler, kontrol et(2 yarıyıla bölünmüş olarak..)

• bilmiyorum

0|0
    0|0
  • para yokki bir bankayla calisayim..

1|0
    0|0
  • Albaraka,Finans

0|0
    0|0
    • albaraka düşünmüyorum finansın koşul ve avantajları nelerdir biliyorsanız paylaşabilir misiniz?

• garantisiz kimse kalmamış ya

0|0
    0|0
  • deniz bank

0|0
    0|0
  • türkiye iş bankası, yapı kredi, albaraka türk

0|0
    0|0
    • sorunun 2. kısmını yanıtlamaya değer görmemişsiniz sanırım.. albarakayı geçecek olursak diğer ikisinin avantajı nedir?

• sorunun ikinci kısmını okumadım yalan yok.. :)) tanıdıklarım var oralarda, işimi daha kolay görüyorum.. :)

• Ziraat ve İş Bankası. Herhangi bir ücret de kesmiyorlar. Memnunum.

0|0
    0|0
  • karmakarışık tüm bankalardan azıcık azıcık

0|0
    0|0
  • param ziraat bankasında iş bankasını görene kadar bende memnun değildim. Her 1000tlye 5tl gibi bir faiz veriyor vadeli hesapta. Yatırdığın şubeden işlem yapman ücretsiz o şubenin dışında bir şubeden paranı çekmek ıstersen miktarına göre 10-20tl gibi bir ücret ödüyorsun. Daha iyileri vardır elbet ama hangisine geçmeyeyim dersen kesinlikle iş bankası derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben İş Bankasını kullanıyordum kanka . Sonra altın yatırımı yapayım en iyisi dedim hesaptan paraları çektim boş şuan . Kredi kartı olarak HSBC ile çalışıyorum campus kredi kartı çıkarttım geçen sene öğrenci için 500 lira limitli 125 lirada nakit avans hakkı tanıyor iş bankasının öğrenci kartı avans vermiyordu limitide 250 liraydı . Ama şuan okula devam etmediğim için yakındır kartı kapatmaları . Şube açısından HSBC sıkıntı birde aylık 3-4 lira vergi geliyor alışveriş yapmadığım halde .

0|0
    0|0
    • teşekkürler kardeşim ben şu anda teb ile enpara nokta kom arasında kaldım şimdilik konuştuğum bankalar arasından..

• Valla ben genelde babamla çalışırım hiçbir banka o kadar faiz veremez =)

1|0
    0|1
  • Garanti

Finansbank

ing bank

Hsbc

0|0
    0|0
  • oncelıklı hepsı hsb ısletım alıyor tabı kobı mı tıcarı bıreysel farklı ben tıcarı olarak ısletmemde garantı ykb ve hsbc tercıh edıyorum anlasmalarımız maas odemelerımız oldgundan dolayı ucret falan yok amaa akbank sıkıntı cıkartmıyor bu konuda sana soylıyım

0|0
    0|0
  • valla garanti maranti hikaye en iyisi finansbank enpara.com ayagına kadar geliolar ne faiz veriosun nede kesinti tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • enparayla görüştüm yatırım aracı olarak b tipi likit fon kullanıyordum ben enparada yokmuş.. karşılaştırma yapacağım enparadaki faizlerle likit fon artış karlarını karşılaştıracağım hangisi avantajlıysa onu kullanacağım enpara olmazsa teble yollarımı birleştirmeyi planlıyorum..

• Sen bilirsin tabiki hangisi karlıysa onu kullanıcaksın

• çalışmadığım bank kalmadı birtek odea bankmıdır nedir bir o kaldı zaten onada yakında gider kredi çekerim :)

0|0
    0|0
  • odea bank:)

0|0
    0|0
  • garanti ve yapı kredi kullanıyorum. hızlı işlem nedeniyle garanti, masrafsız olması nedeniyle yapıkredi

0|0
    0|0
  • Kuveyt Türk

Hesap İşletim ücreti / Kart Aidatı / Havale Komisyon ücreti vs...vs.. Hiçbir ek sürpriz yok..

Tüm atmlerden nakit çekim ücreti limite bakılmaksızın 1 tl..

Tavsiye Ederim

Kafası poşetli personeline katlanıcaksın artık :))

0|0
    1|0
    • kuveyttürkten haberdarım ancak malesef ki onlarla çalışmam mümkün değil =)

• Finansla çalışan çevremdeki herkes istisnasız şikayetçi..En son bir tanıdığım kredi sözleşmesindeki hükümlere uymadığı gerekçesiyle ( Ayrıntıyı bilmiyorum ) Finansbank'ı Tüketici Hakem Heyetine şikayet etti..Enparadaki cazip koşulların samimi olduğunu düşünmüyorum..Bu yüzden uzak dur dedim..Tefeci kafasıyla çalışan bir banka çevremdeki herkese göre..

• kredi almayı düşünmüyorum abi benden boş yere para kesmesin yeter.. krediye ihtiyacım olursa daha adam gibi uygulama yapan bir yerden alırım krediyi de :D

• ŞekerBank :)

0|0
    0|0
  • garanti bankası... bu alanda sanal reklam kullnılmaktadır ...

1|0
    0|0
    • garanti kullanıyordum kar değil zarar ettiriyor kestiği ücretlerle.. keriz yerine koyuyor insanları ben de değiştireceğim haliyle..

• Garanti bankası , sırf GS bonus card için

0|1
    0|0

• İş bankası ve Akbank.Akbanktan hiç memnun değilim

0|0
    0|0
  • Akbank ve Garanti

0|0
    0|0
  • finans ama en kısa sürede elimi ayağımı cekcem bankadan

0|0
    0|0
  • akbank, garanti, teb, ziraat, iş bankası. vakıfbank :(

0|0
    0|0
  • İş bankası, çalışanlarının hepsi arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Garanti :) daha yeniyim ama dur bakalım fazla acıtmazlar inş :D

0|0
    0|0

Yükleniyor...