Bana Yardımm Edinnn :D?

Mekik çekmem için ısınma hareketleri sonra çalışma programı yazabilir misiniz? arkadaşım göbek olmadıgı için kolay olur kas yapman dedi ama nasıl başlicam falan bilmiyorum yardım eder misinz :) ?

Güncellemeler:
cevap verin yaa s*x konusu olsa yazardınız amaaaa

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• mekık ceekemıyoormusn

0|0
    0|0
    • mekik çekmeye daha başlamadımm başlamam için ısınma hareketleri çalışma programı söler msn dedimm

• tamam sadece karın kası mı ıstıyosın

• ewet

En İyi Kız Görüşü

• yerinde sayarak ısınmaya başlayabilirsin. 2 3 dakika yerinde saydıktan sonra hafif hafif hızlan ve yerinde koşmaya başla. jumping jacks diye bir hareket var internetten nasıl yapıldığına bakabilirsin. onun dışında belini sağdan sola soldan sağa çevir. bunlar ısınma için güzel egzersizler. toplamda 7 8 dakika yapsan yeterli. ip atlamak da güzel ısınma egzersizi hem de kardiyo. sonra mekik çekmeye b aşlayabilirsin. mekik için zorlanıyorsan hatunguncesi.com/...-gobek-eritme-egzersizleri.htn şurada güzel egzersizler var. mekik çekemeyenler için gerçekten etkili. bunlarla başlayıp daha sonra yerde mekik egzersizlerine geçebilirsin. bir de plank hareketi var ama o biraz zor. vücudun alıştıktan sonra onu da dene ama mutlaka :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece mekikle karın kası yapamazsın çeşitli karın hareketleri yapman gerekiyor ve kas istiyorsan ağırlık kullanman gerekir karın kasında beslenme çok önemlidir yüzde 60 beslenme yüzde 40 spor diyebilirim. 1 gün karın çalış 1 gün dinlen kas gelişimin sağlansın.

0|0
    0|0
  • Benimde ihtiyacim var :-)

0|0
    0|0
  • Ip atlamayla isin evde yapiyosan sonra mekik cek hazirlanmis olursn

0|0
    0|0
Yükleniyor...